Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

  1. Станом на 1 вересня 2023 року в ліцеї та філіях  відкрито 2 класи з інклюзивною формою навчання, у яких навчається  2 учнів з ООП;
  2. З дітьми працюють досвідчені вчителі, практичний психолог;
  3. Для дітей з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища;
  4. Організовано додаткові освітні послуги:Індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з практичним психологом;Індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з учителем.
  5.  Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами: в ліцеї побудовано пандус;обладнано на першому поверсі ресурсну кімнату, яка забезпечена розвиваючими іграми для м’язового тренування рук, звуковими та інтерактивними моделями, обладнанням для дітей із порушенням мовлення, східці на другий поверх для організації безпечного переміщення дітей обладнані поручнями; виконано капітальний ремонт туалетів ; виконано поточний ремонт класних кімнат, коридорів,усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, при оздобленні навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. У Дмитрівській філії відведено клас, який переобладнано в інклюзивно-ресурсну кімнату, встановлено кнопку виклику. В Іванковецькій філії обладнана інклюзивно-ресурсна кімната, забезпечено можливість безперешкодного руху територіїю школи, пандус наявний з боку запасного виходу, дверний прохід широкий, забезпечує проїзд візком, є контрастне маркування перших та останніх сходів. Ліцей і філії забезпечені відеокамерами, огороджені повністю, поетапно здійснюється ремонт твердого покриття пришкільних територій. У ліцеї заплановано благоустрій пришкільної території з облаштуванням пандусів до всіх сходів.
  6. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – люмінесцентних ламп.
  7. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим: в ліцеї та Іванковецькій філії – опалення від газових котелень, у Дмитрівській та Цибулівській філіях – котельні на твердому паливі. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).