Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Дмитрівський ліцей імені Т.Г.Шевченка Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області розміщений у будівлі 1981 року побудови, площею 3302 м 2. Будівлю модернізовано, здійснено утеплення стін та даху, замінено всі вікна та всі зовнішні двері, проведено частковий ремонт опалення, здійснено ремонт корпусу для навчання учнів початкових класів, спортивного залу, актової зали, частини приміщень харчоблоку, туалетних кімнат, методичного кабінету, вестибюля, кабінетів адміністрації, ПРУ, замінено паливні котли у шкільній котельні.
Для реалізації освітнього процесу в ліцеї наявні:
– кабінет української мови;
– кабінет історії;
– кабінет географії;
– два кабінети математики;
– кабінет англійської мови;
– кабінет хімії та біології;
– кабінет фізики;
– кабінет зарубіжної літератури.
У цих кабінетах встановлено мультимедійні дошки, проектори, ноутбуки (комп’ютери) вчителя.
Кабінети математики забезпечені документ-камерою, інші кабінети – акустичними системами, демонстраційним та лабораторним обладнанням.
5 кабінетів використовуються для навчання учнів початкової ланки, оснащені робочим місцем вчителя, забезпечені дидактичним матеріалом для НУШ, настільними іграми, конструкторами, іграшками.
У закладі є спортивний зал з душовими кімнатами , роздягальнями, актова зала, бібліотека з читальним залом, їдальня на 80 посадкових місць, харчоблок із сучасним технологічним обладнанням, 3 майстерні: з обробки металу, деревини та з обслуговуючої праці. Обладнані 2 кабінети інформатики, у кожному 11 персональних комп’ютерів, підключених до мережі Інтернет. До послуг учнів – міні футбольне поле зі штучним покриттям, спортивно-ігрова площадка, стадіон. Заклад має методичний кабінет, кабінет психолога, кабінети заступників директора, медичний кабінет, ПРУ, кімнату для інклюзивного навчання, музейну кімнату “Оберіг”, клас безпеки.
Усі кімнати і кабінети в закладі укомплектовані сучасними меблями: одномісними партами, стільцями для кожного учня, столами для обладнання робочого місця вчителя, шафами.
Приміщення закладу освіти обладнане пандусом для безперешкодного доступу осіб з особливими освітніми потребами.

Учні ліцею та філій підвозяться на навчання чотирма шкільними автобусами. Розвинену навчально-матеріальну базу мають філії.

Заклад постійно працює над створенням безпечного освітнього середовища, зміцненням навчально-матеріальної бази.