Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Опорний навчальний заклад “Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Дмитрівської сільської ради розміщена в будівлі 1981 року побудови, площею 3302 м 2. Будівлю модернізовано, здійснено утеплення стін та даху, замінено всі вікна та всі зовнішні двері, проведено частковий ремонт опалення, здійснено ремонт корпусу для навчання учнів початкових класів, спортивної зали, частини приміщень харчоблоку, туалетних кімнат, методичного кабінету, вестибюля, кабінетів адміністрації.
Для реалізації освітнього процесу в опорному навчальному закладі наявні:
– кабінет української мови;
– кабінет історії;
– кабінет географії;
– кабінет математики;
– кабінет англійської мови;
– кабінет хімії та біології;
– кабінет фізики;
– кабінет зарубіжної літератури.
У цих кабінетах встановлено мультимедійні дошки, проектори, ноутбуки (комп’ютери) вчителя.
Кабінет математики забезпечено документ-камерою, інші кабінети – акустичними системами, демонстраційним та лабораторним обладнанням.
5 кабінетів використовуються для навчання учнів початкової ланки, оснащені робочим місцем вчителя, забезпечені дидактичним матеріалом для НУШ, настільними іграми, конструкторами, іграшками.
У закладі є спортивна зала з душовими кімнатами , роздягальнями, актова зала, бібліотека з читальним залом, їдальня на 80 посадкових місць, харчоблок із сучасним технологічним обладнанням, 3 майстерні: з обробки металу, деревини та з обслуговуючої праці. Обладнані 2 кабінети інформатики, у кожному 11 персональних комп’ютерів, підключених до мережі Інтернет. До послуг учнів – міні футбольне поле зі штучним покриттям, спортивно-ігрова площадка, стадіон. Заклад має методичний кабінет, кабінет психолога, кабінети заступників директора, медичний кабінет, ПРУ, кімнату для інклюзивного навчання, музейну кімнату “Оберіг”.
Частинау кабінетів у закладі укомплектовано сучасними меблями: партами, стільцями для кожного учня, столами для обладнання робочого місця вчителя, шафами.
Приміщення закладу освіти обладнане пандусом для безперешкодного доступу осіб з особливими освітніми потребами.

Учні ОНЗ та філій підвозяться на навчання чотирма шкільними автобусами. Розвинену навчально-матеріальну базу мають філії.

Заклад постійно працює над створенням безпечного освітнього середовища, зміцненням навчально-матеріальної бази.