Адміністрація

Директор школи — Павленко Олена Григорівна.

У даній школі із 1999 року працювала заступником директора з навчально-виховної роботи, на посаді директора – із 2010 року. 

За фахом – учитель російської мови та літератури, викладає зарубіжну літературу та українську мову. Старший учитель, нагороджена значком “Відмінник освіти України”, лауреат районної педагогічної премії імені І.Г.Ткаченка.

Заступник директора з навчальної роботи – Романова Надія Володимирівна. На даній посаді – з вересня 2017 року. За фахом – учитель математики, фізики, викладає математику у 5-11 класах. Старший учитель, нагороджена значком “Відмінник освіти України”. Відповідає за організацію освітнього процесу, виконання навчальних планів і навчальних програм, індивідуальне та інклюзивне навчання, організацію роботи з охорони праці в закладі.

Заступник директора з навчальної роботи – Онищенко Світлана Анатоліївна. На даній посаді – з вересня 2018 року. За фахом – учитель української мови та літератури, російської мови та літератури, викладає зарубіжну літературу, українську мову та літературу у 5-11 класах. Учитель – методист, лауреат районної педагогічної премії імені Г.Ващенка. Відповідає за організацію роботи з підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників, методичну роботу.

Заступник директора з виховної роботи – Горян Олена Володимирівна. На даній посаді з вересня 2020 року. За фахом – учитель української мови та літератури. Викладає українську мову та літературу, зарубіжну літературу у 5-11 класах. Відповідає за організацію позакласної виховної роботи, роботу органів учнівського самоврядування, роботу з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу.

Заступник директора з господарської роботи – Гречко Вадим Іванович. На даній посаді з квітня 2018 року. За фахом – технік – будівельник. Друга освіта – вчитель трудового навчання. Відповідає за господарську діяльність закладу освіти.