Урочисте вручення свідоцтв

О школа рідна! Ти – як зірка в небі

Серед складних зіркових поєднань.

Ми тягнемося завжди всі до тебе,

Бо у тобі скарбниця наших знань.

Такими словами розпочалося урочисте вручення свідоцтв про базову освіту випускникам 9-х класів ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка».

Випускникам директорка ОНЗ Павленко О.Г. вручила свідоцтва  про отримання базової середньої освіти, привітала  та побажала успіхів.

Привітали випускників і гості свята голова Дмитрівської громади Стиркуль Н.Є. та начальник відділу освіти молоді та спорту Дмитрівської сільської ради Бойко Н.О.

Мами випускників Галатіна А.А. і Бальц Ю.М. звернулися до дітей з напутнім словом, а до вчителів зі словами вдячності за кропітку роботу.

До своїх вихованців звернулася із побажаннями хорошої долі класні керівники Василишена Л.М. і Саприга Є.Є.

А далі лунали щирі, теплі слова вдячності   від випускників  для своїх вчителів, батьків.

Шкільне свято урочистого вручення свідоцтв про базову школу було наповнено атмосферою тепла людських стосунків, патріотизму та  позитивних емоцій.

Бажаємо всім дев’ятикласникам  веселого й радісного літа і чекаємо на зустріч у 10 класі нашої рідної школи.

Бажаємо вам у житті іти сміливо,

Бажаємо щастя кожному знайти!

Хай здійсниться, що кожному хотілося!

У добру путь, випускники!