Тиждень психології “Кожна людина — Всесвіт”

У Дмитрівському ліцеї імені Т.Г. Шевченка стартував тиждень психології, який цього року проводиться з 15 по 19 квітня включно і має на меті підвищення інтересу до діяльності психологічної служби усіх учасників освітнього процесу, розширення, поглиблення  знань з психології та  збереження ментального здоров’я.

Відкриття тижня у  розпочалося з  повідомлення практичного психолога Ларіонової О.М. про мету  та завдання тижня; інформації про діяльність психологічної служби закладу та необхідність  для кожної особистості збереження та  підтримки у наш час психічного здоров’я.

 Здобувачі освіти переглянули відео з порадами «Психологічна допомога підліткам під час воєнного стану», мали можливість ознайомитись з інформаційним стендом з практичними порадами та вправами; отримати консультацію щодо збереження психічного здоров’я.

Практичним психологом закладу з учнями 4 класу було проведено практичне  заняття  “Емоції та почуття людини”, під час якого здобувачі освіти виконали арттерапевтичну вправу “Намалюй свій страх”, отримали практичні поради, ознайомились та виконали дихальні вправи на заспокоєння.

З учнями 5-Б класу під час тренінгового заняття були проведені вправи на згуртування колективу, арттерапевтична  вправа “Долонька” та вправи на зниження тривожності.

Соціальний педагог Абеліт В.І. з учнями 3 класу під час прогулянки провела цікаве практичне заняття “Веселе левеня”. Між собою змагались команди хлопчиків та дівчаток. Першими справились дівчатка. По закінченню роботи діти фотографувались з левами.

Коли світ довкола нестабільний, а тривога підступає все ближче, найбільш дієвим інструментом для цього є ігри, жарти та колективні вправи.