Ангели, народжені серед людей

Жили собі люди. Жили собі в мирі.

Хтось в свому будинку, хтось своїй квартирі.

Хтось в місті своєму, а хтось у містечку,

А хтось у селі від тих міст недалечко…

Ще зовсім недавно українці жили під мирним небом , радісно зустрічали світанки, ростили дітей і не знали дуже багатьох слів, пов’язаних із війною.

Весняним ранком 2014 року наше життя змінилося. Майже кожну українську родину опалило полум’я військових дій, що розпочалися на сході нашої держави.

Вісім довгих років Луганщина та Донеччина потерпали від бойових дій.

Тисячі українських воїнів не повернулися додому. Але зима 2022 року змінила все ще кардинальніше. Жорстокий, безбожний ворог із російської федерації здійснив повномасштабну агресію проти України й руйнує її досі.

Український народ згуртовано став на захист своєї землі. Ця війна для нас священна, вона змінила не лише українців, а й увесь світ. Солдати добровольчих загонів та регулярної української армії щоденно віддають життя за кожного з нас.

23 лютого в нашому ліцеї відбувся захід пам’яті «Ангели, народжені серед людей», приурочений другій річниці повномасштабного вторгнення росії на територію України. Учні, вчителі та запрошені вшанували пам’ять загиблих односельчан у російсько-українській війні. Прозвучали зворушливі спогади про випускників нашої школи, які героїчно загинули, захищаючи рідний край.

Захід підготували та провели учні 8 класу (класний керівник Столбова В.Д.)