Клас безпеки відкрито!😊

08.09.2023 року у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка відбулося урочисте відкриття класу безпеки «Дбаємо про безпеку разом».
На відкритті були присутні гості: Дмитрівський сільський голова Стиркуль Н.Є., начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойко Наталія Олександрівна, головний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Кропивницького районного управління Головного управління ДСНС України в Кіровоградській області Громко Сергій Анатолійович, фахівці ДСНС в Кіровоградській області.
Під час заходу діти отримали знання з безпеки, психологічно розвантажилися, ознайомили та спробували на практиці надання серцево-легеневої реанімації та тампонування ран, провели веселу руханку. Рятувальники демонстрували вибухонебезпечні предмети та одяг рятувальників. Діти мали цікаву та пізнавальну бесіду про пожежну безпеку з гостями, розгадували цікаві кросворди, ознайомилися з призначенням вогнегасника та відчули себе в ролі рятувальників, примірявши на себе бойовий одяг та бронежилет піротехніка.