День знань у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка!

💐Найперше свято у новому навчальному році розпочалося для всіх учнів, вчителів, батьків та запрошених гостей у святковій урочистій атмосфері. У цей день ми приймали наших наймолодших учнів, наших першокласників, у свою велику шкільну родину.

👧👦Першачки щиро раділи такому святу: разом з одинадцятикласниками танцювали, співали Гімн України, висловлювали щирі сподівання на цікаве навчання у нашому закладі та продзвеніли перший у цьому році дзвоник.

👩‍🏫Директор ліцею, Павленко Олена Григорівна, та запрошені гості, Дмитрівський сільський голова Стиркуль Наталія Євстафіївна та начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойко Наталія Олександрівна, привітали всіх присутніх з новим навчальним роком та побажали активного, цікавого навчання без тривог.

Напередодні педагогічний та учнівський колективи також отримали вітання з Днем знань від заступника голови правління ТДВ «Колос» Калініна Михайла Михайловича, а першокласникам було вручено подарунки від голови правління ТДВ “Колос” Моцного В.К.🎒

Після святкової лінійки всі учні закладу попрямували на свій перший урок у 2023-2024 н.р., а для першокласників учні одинадцятих класів підготували цікаву, захопливу та незвичайну екскурсію приміщенням Дмитрівського ліцею.

Енергійні екскурсоводи Грозав Діана і Юрчук Ангеліна водили першокласників від локації до локації, де їх зустрічали учні 11 класів.

😊У барвистому, веселковому, дивовижному корпусі молодших класів першачки мали змогу заглянути у чарівну скриньку та дізнатися, хто з них буде кращим учнем у класі. Потім всі перемістилися до кабінету медичної сестри – Анастасії Миколаївни, яка зустріла маленьких екскурсантів лагідною посмішкою та побажала всім міцного здоров’я.

🔬Наступна локація «Кабінет хімії та біології». Тут на дітей чекали справжні дива. Учні 11 класу продемонстрували скелет людини, виявляється в ньому аж 206 кісток! А у квітці вишні всі побачили маленький зачаток майбутньої насінини! Потім учні 11 класу перетворилися на справжніх чаклунів: вони воду перетворювали на молоко та газовану воду чи компот, а потім з компоту знову отримували воду. Найцікавіший момент настав, коли учням 1 класу дозволили самим спробувати перетворити звичайну воду на газовану, коли це відбулося – емоції зашкалювали!

🎤В актовому залі юних школярів зустрічали дівчата 11 класу під акорди гітар з піснею «Ой, у лузі червона калина», яку всі присутні заспівали разом. Тут вирував патріотичний настрій.

📚Наступна локація – «Бібліотека», на ній діти відгадували загадки, які для них загадували учні-старшокласники, виявили самого кмітливого учня, дізналися на яких поличках знаходяться книжки з казками, а бібліотекар Вікторія Іванівна кожному подарувала яскраву закладку для букварика.

⚽️Локація «Спортивний зал» – тут старшокласники влаштували гру з боулінгу. Учнів 1 класу об’єднали у дві команди, представники яких по черзі збивали кеглі. Панував дух змагань, але перемогла дружба.

🎂Остання локація це їдальня, тут діти-першокласники разом з одинадцятикласниками згадали правила гігієни та поведінки під час їжі. Зустрічала маленьких школярів кухар – Ілона Вікторівна, яка провела їх до столів, де на діток чекали солодощі, приготовані їхніми батьками.

Для всіх інших учнів нашого закладу у цей час пройшов цікавий перший урок.👨‍🏫

Протягом дня у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка відбувся благодійний збір коштів, необхідних речей, листів та малюнків для воїнів ЗСУ💙💛

Усі зібрані кошти та речі буде передано на потреби наших захисників (звіт чекайте згодом).

Дякуємо нашим захисникам, нашим героям за можливість відсвяткувати День знань та розпочати новий навчальний рік. Бажаємо вам сил та витримки. Ми разом з вами й з нетерпінням чекаємо усіх вас додому. Віримо – перемога за Україною!🫶🇺🇦