Свято останнього дзвоника «З вірою в перемогу!»

Сьогодні відлунав останній дзвоник у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка. Під час святкової лінійки прозвучало багато приємних та теплих слів на адресу школи та вчителів. Учням було вручено похвальні листи та грамоти за особливі досягнення в навчанні та перемоги в різноманітних конкурсах та олімпіадах.

Хвилюючі почуття переповнювали сьогодні всіх учнів, адже ними подолано ще одну сходинку на шляху пізнання, а попереду чекають щасливі канікули.

Одинадцятикласники ж сьогодні прощалися зі школою та вчителями. Сьогодні весняний передзвін останнього дзвоника та чарівні звуки вальсу виряджали їх у самостійне доросле життя.

Вітаємо всіх зі святом!Бажаємо всім дітям та дорослим безпечних та мирних канікул, сповнених нових цікавих вражень. Бажаємо перемоги нашій Україні!

Наш заклад долучився до обласної благодійної акції «Об’єднані в центрі України». Під час заходу учні, батьки та вчителі долучилися до збору коштів. Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 20000 грн. Сьогодні кошти вже було передано відповідальним особам на придбання дронів для ЗСУ. Разом до перемоги!