Тиждень зарубіжної літератури

Відповідно до плану роботи закладу з 27.01. по 03.03.2023 року у Дмитрівському ліцеї був проведений тиждень зарубіжної літератури з метою популяризації зарубіжної літератури як шкільного предмета і суміжних з нею дисциплін, розвитком інтересу учнів до зарубіжної літератури та читання, поглиблення і поширення знань учнів із предмета, сприяння розвитку читацької культури учнів, виявлення обдарованих дітей, організації неформального учнівського спілкування, сприяння самоствердженню та самоорганізації школярів, розвитку самостійної творчої діяльності учнів.
Протягом тижня у закладі було проведено ряд заходів. Для учнів п’ятих класів був проведений
літературний квест, з учнями 10-Б було організовано диспут за романом Оскара Вальда «Портрет Доріана Грея» (10 клас), для 11 класу – літературну студію «Проблема війни і миру в літературі XX століття».
Для учнів 10-Б класу було проведено літературне змагання «Кращий з кращих», метою якого було виявити кращого знавця зарубіжної літератури та повторити раніше вивчений матеріал з предмета. Кращим знавцем було визнано Василенко Дарію.
Між учнями восьмих класів було організовано літературознавчий квіз «Кращий знавець зарубіжної літератури». За результатом гри було визначено переможців: I місце – Перебийніс Назар, II місце – Бичковська Софія, III місце – Сафронов Руслан.
Також із здобувачами освіти були проведені різноманітні заходи: вікторина “Сторінками улюблених казок” (2-4 кл.), яку провели учні 8-А кл.; “Весела перерва для знавців літературних творів” (5-11 кл.), під час якої усі охочі мали можливість перевірити свої знання творів зарубіжних письменників та отримати за правильні відповіді солодкі призи. Шестикласники відповідали на питання вікторини “Розумники та розумниці”, а учні 9 кл. змагались в інтелектуальному брейн-ринзі “Чи знаєте ви літературних героїв”.