Тиждень географії

З 16 по 20 січня 2023 року в навчальному закладі «Дмитрівський ліцей імені  Т. Г. Шевченка» проходив   тиждень географії, мета якого узагальнення та покращення знань з природничої галузі.

З учнями 11 класу був проведений Конкурс створення презентацій на тему: «Глобальні екологічні проблеми людства», основна задача якого поглибити рівень знань учнів та сприяти вихованню екологічної відповідальності.

З учнями 10-А та 10-Б класів  було проведено позакласний захід «Подорож країнами Європи», метою якого була систематизація знань учнів з регіональної географії, а саме закріплення раніше вивченого матеріалу з місця розташування, інфраструктури, фінансових систем, системи сільського господарства, особливості зовнішньої та внутрішньої торгівлі та дізналися про форми правління країн.

Для дітей 9 класу була проведена інтелектуально-розважальна гра «Географічний футбол». В процесі гри учні мали змогу узагальнити раніше отримані знання відповідаючи на запитання географічного характеру, якими грали в інтелектуальний футбол.

У 8-А та 8-Б класах був проведений конкурс знавців фізичної географії України «Я знаю Україну».  Під час конкурсу вчитель ставив запитання, які були спрямовані на систематизацію знань з географії  України, а саме стосувались таких фізико-географічних понять як: географічне положення, рельєф, клімат, поверхневі води.

Для здобувачів освіти 7 класу була проведена географічна гра «Найрозумніший», метою якої було підвищення інтересу до вивчення географії за допомогою нестандартної форми. Учні отримали можливість взяти участь в грі та показати свої знання на практиці, проходячи різні раунди зміст яких охоплював запитання загальної географії та безпосередньо про материки та їх дослідження.

Для школярів 6 класу була проведена географічна інтелектуальна гра «Дива атмосфери». Дана гра була використана як інструмент перевірки раніше набутих знань, а також вдосконалити практичні уміння та навички при цьому формуючи в учнів інтерес до дослідження навколишнього середовища та сприяти вихованню любові до природи.

Для учнів 5-х класів був оголошений конкурс малюнків на тему «Збережемо природу разом», метою якого було збереження та покращення екологічного стану планети, також дітям була надана можливість висловити своє бачення щодо вирішення даної ситуації за допомогою творчості, а саме зобразили найпоширеніші природні проблеми сьогодення зосереджуючи увагу на їх актуальності. Загадки на природничу тему сприяли розвитку логічного мислення, вихованню екологічної відповідальності та формуванню активної позиції зберігачів природи.