Незважаючи ні на що, новорічні святкування у ліцеї відбулися!

29.12. учні 1-4 класів разом з неймовірними героями – Леді Баг, Мігелем з мультфільму «Коко», піратом, кроликом, Святим Миколаєм та янголами грали в ігри, брали участь у конкурсах, танцювали, співали та допомагали україночці повірити в диво та в те, що омріяна перемога зовсім скоро!

На нашому святі були присутні також почесні гості. Голова ТДВ «Колос» Моцний В.К. традиційно привітав дітей зі святом солодкими подарунками та вітальними словами. Василь Кузьмович у своєму виступі наголосив на тому, що попри війну діти не мають залишатися без свята та своїми танцями, піснями та веселощами доводять, що українці – непереможна та незламна нація!

Також з прийдешніми святами дітей привітала очільниця відділу освіти, молоді та спорту Дмитрівської сільської ради Наталія Бойко. У кінці заходу діти подарували гостям янголи-обереги як символ миру.

30.12. учні 5-7 класів мали можливість побувати на новорічно-патріотичному заході, під час якого показати свої дивовижні таланти, потанцювати, заспівати пісень та взяти участь у веселих конкурсах.

Цього ж дня відбулася святкова вечірка для учнів 8-11 класів. Протягом свята Танька і Володька разом зі своїми друзями грали в ігри, кепкували, танцювали, виконували пісні та вітали всіх присутніх зі святами. Захід завершився святковою дискотекою.

Дякуємо ЗСУ за можливість подарувати дітям незабутні емоції та віру в краще майбутнє!💙💛