Благодійний концерт “Найвища цінність – воля!”

«Найвища цінність – воля!» – саме під таким гаслом 07.12.2022 року відбувся благодійний концерт до Дня Збройних Сил України у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка. Захід було організовано до Дня ЗСУ  з метою збору коштів на авто для захисників України, серед яких колишній учень нашого закладу Аврамчук Максим Петрович.

Діти відповідально поставилися до підготовки та проведення заходу, кожен клас отримав своє завдання та працював над ним: учні 1-6 класів виготовляли обереги, патріотичні браслети, прапорці та малюнки для гостей та наших воїнів на передову; учні старших класів під керівництвом педагогічних працівників займалися оформленням приміщення, добором музичного супроводу, підготовкою номерів.

Під час благодійного концерту учні співали патріотичні пісні, читали поезії, танцювали, грали на музичних інструментах та висловлювали щиру вдячність  захисникам, нашим янголам-охоронцям. Захід  відбувався символічно в укритті закладу як знак того, що, попри постійні обстріли та невпинні наступи ворога, ми незламні, ми сильні, нашу націю не зламати, нас не перемогти! Завдяки благодійному концерту нам вдалося зібрати 8100 грн. Незабаром гроші будуть відправлені на рахунок нашого захисника.

Сільський голова Стиркуль Н.Є., начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойко Н.О., директор ліцею Павленко О.Г. у своїх виступах підкреслили необхідність проведення подібних заходів як символ нашої підтримки ЗСУ, символ єднання поколінь і всіх українців у боротьбі за волю, за перемогу.

Захід завершився патріотичною піснею «Моя країна», слова якої відгукуються в душах кожного українця:

Моя країна не впаде на коліна,

І в моїм серці ти навіки єдина

 І не завадить нам ніхто волею напиться

Як пощастило в Україні мені народитись!