1- грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Головна мета якого — звернути увагу суспільства на цю проблему. Цей день вперше почали відзначати 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоровʼя після того, як на зустрічі міністрів охорони здоровʼя усіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.
Якщо люди знатимуть, як передається вірус, як цьому можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішні реалії життя з ВІЛ – вони зможуть за допомогою цих знань піклуватися про власне здоров’я та здоров’я інших, допомагати та підтримувати тих, хто живе з ВІЛ.
Не залишились осторонь цієї проблеми і здобувачі освіти Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка, які стали учасниками просвітницького заходу «ВІЛ/СНІД: повинен знати кожен». Учні 8-А класу разом із практичним психологом ліцею підготували різноманітні форми роботи з учнями 8-11 кл.: ознайомили з інформацією про ВІЛ/СНІД; розповіли про червону стрічку, як символ боротьби зі СНІДом; програли ситуацію, коли людина може приймати невиважені рішення, ціною яких може стати власне здоров’я та життя; переглянули соціальні відеоролики та перевірили свої знання за допомогою онлайн анкети.