Тиждень образотворчого та музичного мистецтва

З 31.10 по 04.11 для здобувачів освіти Дмитрівського ліцею було проведено ряд заходів естетично- патріотичного спрямування в рамках тижня образотворчого та музичного мистецв. План тижня передбачав проведення різноманітних заходів, які сприяли розвитку інтересу дітей до мистецтва, бажання творити, пізнавати прекрасне. Діти активно брали участь у всіх видах діяльності.

До учнів початкових класів завітала «Різнокольорова казка». Учні 4-х класів створювали свої власні шедеври  для виставки «Золота осінь». Змістовними також були такі заходи: вікторина «Чи знаєш ти світ мистецтва?», «Значення кольорів», гра «Домалюй».

31.10 було організовано виставку робіт “Моя Україна багата й гостинна”учня 5-А класу Капітули Романа. 03.11 організовано та змістовно пройшов виховний захід на тему “Музика війни” для учнів 5-А, 5-Б,8, 9класів. 04.11. відбувся конкус малюнків”Україна – це я!” Кращими були роботи: Тюріної Дарії (4-А клас) Мережаного Б., Недяк Е., Курія В., СайкоД., Бугайової Л., Головахи А., Блохіної Є. Цікаво пройшов музичний марафон під гаслом “З Україною у серці” для учнів1-7 класів, де вони співали  пісні про Україну.  Учні 7,8 класів долучилися до патріотичного флешмобу “Україна назавжди” на підтримку воїнів ЗСУ.

Під час проведення предметного тижня діти дізнавалися багато нового про види і жанри мистецтва, споглядали, обговорювали картини мистецтва та створювали свої власні.

Мистецтво – це майстерність, продукт якої приносить естетичне задоволення, це чудова можливість для дитини відкритися, поділитися своїми емоціями, світовідчуттям та уявленням про прекрасне!