Підтримка ментального  здоров’я особистості у стресових ситуаціях воєнного часу

З метою створення атмосфери довіри та комфорту, обговорення з учнями їхніх емоції та переживань, пов’язаних з воєнним станом, з метою підтримки  ментального здоров’я учнів практичним психологом Ларіоновою О.М. було проведено тренінгове заняття з учнями 9-А класу «Підтримка ментального  здоров’я особистості у стресових ситуаціях воєнного часу».

Також практичним психологом спільно з педагогом-організатором Куц Р.В. було проведено заняття з учнями 3 класу «Як дбати про своє ментальне здоров’я».

Заходи проходили в рамках тижня безпеки життєдіяльності «Дарма не бійся, а стережися!»

(психологічна підтримка та дії у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану)

Участь у конкурcі декламації поезій Т.Г.Шевченка

5 квітня 2024 року лідерка учнівського самоврядування, учениця 10 класу Дмитрівського ліцею Гнитка Ангеліна взяла участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвяченому пам’яті Т.Г.Шевченка “Думи мої, думи мої” у номінації зачитування вірша “Сон” напам’ять у відеоформаті.

Дарма не бійся, а стережися!

У рамках тижня БЖ “Дарма не бійся, а стережися” для учнів 5-а класу вчителем безпеки Діденко А.С. було проведено гру за допомогою ігрових кубиків  «Територія твоєї безпеки». Під час заходу учні поповнили  свої знання про безпечну поведінку та розвинули навички реагування на різні ситуації небезпеки.Також діти пограли в командну гру “Спільні кроки» з метою стабілізації психоемоційного стану учнів, налагодження командної взаємодії між ними.

Всесвітній день авіації і космонавтики

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики. Для учнів 3 класу Дмитрівського ліцею імені Т. Г. Шевченка ( класний керівник В. І. Абеліт) було проведено інтерактивне заняття, де учні ознайомилися з історією свята, з біографією першого космонавта України – Леоніда Каденюка, розвивали творчі здібності, знання про космос. Виконуючи різні завдання, діти здійснили мандрівку у космос, побували на різних планетах Сонячної системи, перевірили, наскільки вони готові до невагомості, відгадували загадки, провели гру «Хвостики», відповідали на питання космічної вікторини. Захід пройшов за великої активності учнів.