ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА АКЦІЯ ЄДНАННЯ «ВИПУСКНИКИ_2024 РОКУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ»

Учні Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка долучилися до загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники 2024 року для майбутніх поколінь»💚

Випускники закладу спільно з майстром лісу Денисенком О.В. та помічником лісничого Дмитрівського лісництва Корсакевичем С.М. у центральному парку с. Дмитрівки висадили 30 дубів, які є символом могутності, незламності та сили українського народу🌳

Цей крок єдності – знак нашим воїнам на передовій щодо незламної віри в нашу ПЕРЕМОГУ та щасливе майбутнє України!🇺🇦

Щиро дякуємо Дмитрівському лісництву за надані саджанці та фахову допомогу, очільниці Дмитрівської громади Стиркуль Н.Є. за сприяння та підтримку🤝

Гра-квест “Світ у твоїх руках”

До Всеукраїнського Дня довкілля (20 квітня) для учнів шостих класів було проведено екологічну гру-квест «Світ у твоїх руках». Мета заходу: сформувати у дітей основи екологічної культури, правильне ставлення дитини до навколишньої природи, до себе і до людей.
Під час квесту діти відвідали 6 пізнавальних тематичних станцій. Наприкінці заходу учні дійшли висновку, що кожен може зробити свій внесок в збереженні природи та покращенні екологічної ситуації на нашій планеті.

Тиждень психології “Кожна людина — Всесвіт”

У Дмитрівському ліцеї імені Т.Г. Шевченка стартував тиждень психології, який цього року проводиться з 15 по 19 квітня включно і має на меті підвищення інтересу до діяльності психологічної служби усіх учасників освітнього процесу, розширення, поглиблення  знань з психології та  збереження ментального здоров’я.

Відкриття тижня у  розпочалося з  повідомлення практичного психолога Ларіонової О.М. про мету  та завдання тижня; інформації про діяльність психологічної служби закладу та необхідність  для кожної особистості збереження та  підтримки у наш час психічного здоров’я.

 Здобувачі освіти переглянули відео з порадами «Психологічна допомога підліткам під час воєнного стану», мали можливість ознайомитись з інформаційним стендом з практичними порадами та вправами; отримати консультацію щодо збереження психічного здоров’я.

Практичним психологом закладу з учнями 4 класу було проведено практичне  заняття  “Емоції та почуття людини”, під час якого здобувачі освіти виконали арттерапевтичну вправу “Намалюй свій страх”, отримали практичні поради, ознайомились та виконали дихальні вправи на заспокоєння.

З учнями 5-Б класу під час тренінгового заняття були проведені вправи на згуртування колективу, арттерапевтична  вправа “Долонька” та вправи на зниження тривожності.

Соціальний педагог Абеліт В.І. з учнями 3 класу під час прогулянки провела цікаве практичне заняття “Веселе левеня”. Між собою змагались команди хлопчиків та дівчаток. Першими справились дівчатка. По закінченню роботи діти фотографувались з левами.

Коли світ довкола нестабільний, а тривога підступає все ближче, найбільш дієвим інструментом для цього є ігри, жарти та колективні вправи.

Підтримка ментального  здоров’я особистості у стресових ситуаціях воєнного часу

З метою створення атмосфери довіри та комфорту, обговорення з учнями їхніх емоції та переживань, пов’язаних з воєнним станом, з метою підтримки  ментального здоров’я учнів практичним психологом Ларіоновою О.М. було проведено тренінгове заняття з учнями 9-А класу «Підтримка ментального  здоров’я особистості у стресових ситуаціях воєнного часу».

Також практичним психологом спільно з педагогом-організатором Куц Р.В. було проведено заняття з учнями 3 класу «Як дбати про своє ментальне здоров’я».

Заходи проходили в рамках тижня безпеки життєдіяльності «Дарма не бійся, а стережися!»

(психологічна підтримка та дії у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану)

Участь у конкурcі декламації поезій Т.Г.Шевченка

5 квітня 2024 року лідерка учнівського самоврядування, учениця 10 класу Дмитрівського ліцею Гнитка Ангеліна взяла участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвяченому пам’яті Т.Г.Шевченка “Думи мої, думи мої” у номінації зачитування вірша “Сон” напам’ять у відеоформаті.

Дарма не бійся, а стережися!

У рамках тижня БЖ “Дарма не бійся, а стережися” для учнів 5-а класу вчителем безпеки Діденко А.С. було проведено гру за допомогою ігрових кубиків  «Територія твоєї безпеки». Під час заходу учні поповнили  свої знання про безпечну поведінку та розвинули навички реагування на різні ситуації небезпеки.Також діти пограли в командну гру “Спільні кроки» з метою стабілізації психоемоційного стану учнів, налагодження командної взаємодії між ними.

Всесвітній день авіації і космонавтики

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики. Для учнів 3 класу Дмитрівського ліцею імені Т. Г. Шевченка ( класний керівник В. І. Абеліт) було проведено інтерактивне заняття, де учні ознайомилися з історією свята, з біографією першого космонавта України – Леоніда Каденюка, розвивали творчі здібності, знання про космос. Виконуючи різні завдання, діти здійснили мандрівку у космос, побували на різних планетах Сонячної системи, перевірили, наскільки вони готові до невагомості, відгадували загадки, провели гру «Хвостики», відповідали на питання космічної вікторини. Захід пройшов за великої активності учнів.

Безпека та психологічна підтримка під час війни

У рамках тижня БЖ “Дарма не бійся, а стережися!” для учнів 11-А класу класним керівником Василишеною Л.М. була проведена виховна година “Безпека та психологічна підтримка під час війни”. Під час заходу здобувачі освіти повторили правила безпечного поводження під час війни, які закріпили виготовивши мальопис, ознайомилися та виконали фізичні і психологічні вправи на зняття стресу.

День відкритих дверей у ліцеї

У Дмитрівському ліцеї відбувся День відкритих дверей для учнів 9 класів Дмитрівської, Іванковецької та Цибулівської філій🏫

Учні філій познайомилися з адміністрацією закладу та вчителями, здійснили екскурсію кабінетами ліцею, відвідали спортивний, актовий зал, бібліотеку, музей, побували на спортивних майданчиках, майстерні та у молодіжному центрі.

А ще здобувачі освіти стали учасниками тренінгового заняття з практичним психологом, пограли в тімбілдінгові ігри із соціальним педагогом та висловили свої думки щодо зустрічі під час рефлексії із ЗДВР та педагогом-організатором.

На завершення діти посмакували цукерками, печивом та чаєм під час coffe-break та отримали приємний сюрприз: календарик з колективним фото, яке зробили на початку дня📸

Щиро радіємо нашій зустрічі та чекаємо на навчання у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка! 👩‍🎓🧑‍🎓

Весняна толока

Учні, учителі та всі працівники ліцею долучилися до весняної толоки, яка розпочалася за ініціативи очільниці Дмитрівської громади Стиркуль Н.Є. в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»🌍

Учасники толоки прибирали територію біля закладу освіти та в парку від сміття, сухої трави та опалого листя🧹

Класні колективи закладу також попрацювали на квітниках біля ліцею: перекопали землю, оздобили територію квітами та рослинами, щоб зробити пришкільну територію ще більш привабливою для себе, відвідувачів та місцевих мешканців🪻

Весняне прибирання, розпочате учнями, вчителями та працівниками Дмитрівського ліцею, продовжується з новим ентузіазмом та завзяттям😊

Цей захід є проявом спільної громадянської відповідальності та демонстрації збереження навколишнього середовища🌿