Учні під час канікул відвідали Кіровоградський обласний краєзнавчий музей

28.03.2024 учні Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка, Дмитрівської філії, Цибулівської філії здійснили екскурсію до обласного краєзнавчого музею.

Діти мали можливість відвідати відділи історії та природи. Цікаві мандри сторінками історії нашого краю та винятковими тематичними виставками відділу природи вдалося зреалізувати завдяки високопрофесійності екскурсоводів музею.

Екскурсія неабияк вразила відвідувачів та залишила в пам’яті кожного незабутні враження. Дякуємо працівникам Кіровоградський обласний краєзнавчий музей за гостинність та професіоналізм!

Набір учнів до першого класу на 2024-2025 навчальний рік

Зарахування буде проводитись відповідно до законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.
 Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

 • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
 • оригінал або копія довідки форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей  із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

При поданні заяви має бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу.

Здійснюється прийом заяв і сканованих копій документів, необхідних для зарахування, здійснюється в тому числі через електронну пошту закладу освіти та рекомендованим листом.

У паперовій формі приймання документів забезпечити під час індивідуального прийому у разі, якщо створені безпечні умови для працівників закладу освіти та громадян.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону України “Про освіту” (ст.13 ч.1) “Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.”.

До послуг Ваших дітей:

 • навчання та виховання в світлих сучасних класах;
 • група подовженого дня;
 • досвідчені вчителі, вихователі, чуйний та ввічливий персонал;
 • вивчення  іноземної мови;
 • уроки комп’ютерної грамотності;
 • гуртки за інтересами;
 • психологічний супровід;
 • соціальний супровід;
 • постійний медичний нагляд.

Набирають у перші класи у 2024-2025 н. р. вчителі, які у своїй роботі використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.

Педагоги розвивають у дітей основні компетентності творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.

22 березня відзначається Всесвітній день води

Для учнів початкової школи вчитель початкових класів Дмитрівського ліцею імені Т. Г. Шевченка Абеліт В. І разом зі своїми третьокласниками провели інтерактивне заняття « Вода знайома і загадкова». Учні вкотре переконалися у значенні води у природі, познайомилися з агрегатними станами цієї найціннішої речовини, колообігом води у природі, охороною водних ресурсів. Діти розгадували загадки, переглядали відеоролики, проводили інтерактивні ігри та вправи, розглядали виставку малюнків, та найцікавіший момент настав, коли учні перетворилися на маленьких чаклунів. Ми проводили експерименти та фокуси з водою . Це було дуже емоційно і захопливо! Наші здобувачі освіти переконалися, що

вода – це велике диво, вода – це життя колиска. Бережімо її!

МІННА БЕЗПЕКА

Нещодавно відбулася зустріч учнів ліцею з провідним інспектором Знам’янського МРВ управління ДСНС України у Кіровоградській області Громко С.А. Сергій Анатолійович провів інформаційно-роз’яснювальне заняття для п’ятикласників з мінної безпеки, під час якого продемонстрував види і ознаки вибухонебезпечних предметів та нагадав алгоритм дій при виявленні підозрілих предметів.

#Мінна_безпека

Я щасливий українець!

Попри війну та щоденні невтішні новини, наші діти продовжують пишатися тим, що є українцями та вірити в щасливе майбутнє.

Саме тому цей тиждень ми провели під гаслом «Я щасливий українець!». Учні закладу створювали сердечка підтримки та найкращих побажань для наших захисників, взяли участь у цікавому пізнавальному квесті «Ми – українці», у вестибюлі ліцею відбулася виставка учнівських робіт під назвою «Україна єдина».💙💛

Літературна мандрівка “Незабутній Шевченко”

У рамках святкування 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, з метою вшанування пам’яті, виховання любові та пошани до творчої спадщини поета, до рідної України, сприяння формуванню патріотизму, розвитку творчих здібностей учнів у закладі були проведені тематичні заходи, серед яких літературна мандрівка “Незабутній Шевченко” для учнів 5-11 класів від лідерів учнівського самоврядування.

Перехресна доля Кобзаря

З нагоди 210-річчя із дня народження Т. Г. Шевченка у закладі було проведено позакласний захід – літературно-музична композиція «Перехресна доля Кобзаря». Учні 5-А класу нагадали цікаві факти з біографії, декламували поезії та співали пісні за творами Тараса Шевченка. Присутніми гостями на святі були учні 5-6 класів ліцею.

Велична слава Кобзаря

8 березня лідери учнівського самоврядування ліцею провели виховний захід «Велична слава Кобзаря» для учнів 1-4 класів. Ведучі повідомили цікаві матеріали з біографії та творчості Т.Г. Шевченка, а молодші школярі виразно читали напам’ять вірші величного поета.