Вітаємо з перемогою!

28 лютого 2024 року в КЗ «ОЦЕНТУМ» відбувся ІІ (заключний) етап конкурсу «Вчимося досліджувати та охороняти природу» . У конкурсі учениця 8 класу Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка Нєізвєстна Анна-Марія успішно захистила дослідницько-експериментальну робіту у номінації «Екологія та проблеми довкілля» і отримала І місце. Вітаємо Анну-Марію та її керівника Василишену Людмилу Миколаївну з перемогою!

Ангели, народжені серед людей

Жили собі люди. Жили собі в мирі.

Хтось в свому будинку, хтось своїй квартирі.

Хтось в місті своєму, а хтось у містечку,

А хтось у селі від тих міст недалечко…

Ще зовсім недавно українці жили під мирним небом , радісно зустрічали світанки, ростили дітей і не знали дуже багатьох слів, пов’язаних із війною.

Весняним ранком 2014 року наше життя змінилося. Майже кожну українську родину опалило полум’я військових дій, що розпочалися на сході нашої держави.

Вісім довгих років Луганщина та Донеччина потерпали від бойових дій.

Тисячі українських воїнів не повернулися додому. Але зима 2022 року змінила все ще кардинальніше. Жорстокий, безбожний ворог із російської федерації здійснив повномасштабну агресію проти України й руйнує її досі.

Український народ згуртовано став на захист своєї землі. Ця війна для нас священна, вона змінила не лише українців, а й увесь світ. Солдати добровольчих загонів та регулярної української армії щоденно віддають життя за кожного з нас.

23 лютого в нашому ліцеї відбувся захід пам’яті «Ангели, народжені серед людей», приурочений другій річниці повномасштабного вторгнення росії на територію України. Учні, вчителі та запрошені вшанували пам’ять загиблих односельчан у російсько-українській війні. Прозвучали зворушливі спогади про випускників нашої школи, які героїчно загинули, захищаючи рідний край.

Захід підготували та провели учні 8 класу (класний керівник Столбова В.Д.)

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ

Дмитрівський ліцей імені Т.Г.Шевченка

Декада національно-патріотичного виховання – час, коли акцентується увага на історії, та традиціях країни, спонукаючи учнів закладу до більш глибокого усвідомлення свого національного спадку.

20.02 учні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні під час лінійки-реквієму.
21.02 до Міжнародного Дня рідної мови для учнів початкових класів організовано свято «Українська мова – мова солов’їна».

Учні 7-8 класів взяли участь у розважально-пізнавальній грі «Я люблю Україну».
Дев’ятикласники та десятикласники показали свої знання рідної мови в «Солов’їному шоу».

Вивчайте, любіть свою мову. Мова має значення!

ДОПОМОГА ВОЇНАМ ЗСУ

Дмитрівський ліцей імені Т.Г.Шевченка
Учні Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка продовжують волонтерити задля допомоги бійцям Збройних Сил України.
Діти виготовили обереги, святкові валентинки, окопні свічки, намалювали малюнки, зібрали овочі та консервацію для підрозділу бригади «Лють».
Усе це було передано нашим захисникам.
З вірою та надією на якнайшвидшу перемогу підтримуємо наших захисників! Навіть найменший внесок може мати велике значення!

ВІТАЄМО З ПРЕМОГОЮ У II ЕТАПІ КОНКУРСУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН!

Вітаємо нашу неймовірно наполегливу та цілеспрямовану Грозав Діану, ученицю 11 класу Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка, з перемогою у II (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН!🎉

Діана представляла свою роботу в секції «Педагогіка» та виборола II місце! 🥈

Також Діана стала лауреатом у номінації «Майбутнє за молоддю» та згодом отримає цінний подарунок від Олександра Рацула, доктора наук, завідувача кафедри психології та соціальної роботи Центральноукраїнського державного університету імені В.Винниченка.

Дякуємо науковим керівникам Турлюн Т.І. та Горян О.В.!

Бажаємо тобі подальших звершень! ⭐️

Військово-патріотичне змагання

15.02.2024 року відбулося військово-патріотичне змагання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Захід був проведений серед учнів 11-А та 10 класу в таких вправах, як розбір та збір автомата, розбір та збір магазина, смуга перешкод для хлопців, накладання турнікету, СЛР(непрямий масаж серця) та тампонування рани на час.

1 місце у вправі збирання та розбирання автомата здобув Гаврилюк Артем 11-А. 🥇

1 місце у вправі смуга перешкод виборов Сизоненко Станіслав 10 клас. 🥇

1 місце в вправі розбір та збір магазину – Гаврилюк Артем. 🥇

Серед дівчат 1 місце у вправі накладання турнікету на час здобула Довгопол Катерина 10 клас. 🥇

1 місце у вправі СЛР (непрямий масаж серця) на час – Силантьєва Катерина 10 клас. 🥇

1 місце у вправі тампонування рани на час, здобула Юрчук Ангеліна. 🥇

Захід організували та провели вчитель захисту України Шерстюк Д.О. та медична сестра Дурсіна С.М.

ЛІКУВАЛИ ДУШУ МИСТЕЦТВОМ

Сьогодні до нашого закладу завітав інструментальний ансамбль “Єлисавет-ретро” з концертно-ігровою програмою.

Неймовірні артисти не лише вражали своїм талантом, а й наповнили залу неймовірною енергетикою та харизмою.

Це був концерт, що вразив серця всіх присутніх. Учні та вчителі відчули справжню магію мистецтва, що лікує душі та надихає на нові творчі досягнення.

Тиждень англійської мови «SMART English»

Тиждень англійської школи було проведено згідно затвердженого плану з метою підвищення інтересу учнів до вивчення англійської мови, збагачення знань учнів про культуру англомовних країн.

Протягом тижня в кожному класі було проведено різні заходи: відео-ігри «Kahoot!», перегляд відеороликів, нестандартні уроки-змагання «Who knows English?», урок-дискусія «Інтернет: за і проти», квест-гра «English is fun!», складання загадок; створення лепбуку «Healthy life style»; постерів на тему «I love English!», конкурс малюнків «My beautiful pet» та ін. Учні мали можливість пограти в навчальні ігри та повторити вивчений матеріал за QR-кодами, розміщеними на дошці, здійснити віртуальну подорож та переглянути визначні місця Великобританії.

Всі учні ліцею були залучені до участі в заходах. Учасники всеукраїнської інтернет-олімпіади з англійської мови «На Урок» (5-11 класи) отримали сертифікати про участь та дипломи переможців. Проведені заходи сприяли формуванню в учнів стійкого інтересу та мотивації до вивчення іноземної мови, поглибили знання мови, особливостей культури англомовних країн; покращили вміння працювати в команді, підтримувати один одного, були спрямовані на вдосконалення інформаційно-цифрової компетентності та пізнавальної діяльності учнів.

День безпечного інтернету 2024

Інтернет – комфортний простір, де кожен і кожна може бути собою, не боятися бути засудженим/ою та відкритим/ою. ✔️Це найголовніший спойлер, яким ми розпочали День безпечного інтернету в Дмитрівському ліцеї імені Т. Г. Шевченка.

Інтерактивні ігри «Малюнок на спині», «Хто я?», «Хто надіслав тобі листа», робота з інформаційним плакатом від ГО «Про.Світ», інтервʼю зі здобувачами освіти та учителями допомогли виокремити основні правила безпечного та комфортного користування інтернетом. Ось декілька з них:

* Ніхто не має права цькувати тебе в інтернеті. Якщо це відбувається, звернись за підтримкою до дорослих;

* Хтось розмістив твоє фото в соцмережах без дозволу? Ти можеш наполягати на їх видалені;

* Ти не сам, коли тобі погрожують у мережі. Поділись із дорослим, якому довіряєш;

* Ставлячись з повагою до інших, ти точно можеш розраховувати на таке ж ставлення до себе. Порушників – в бан;

* Зберігай гідність і не уподібнюйся до тих, хто тебе ображає, принижує, пише неприємні чи лайливі слова. Припиняй спілкування з ними і звернись за порадою до дорослих.

Щорічно у другий вівторок лютого – День безпечного інтернету, а безпечним та комфортним він може бути тільки разом з тобою.