Екскурсія до Знам’янського професійного ліцею

В рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти та з метою популяризації робітничих професій 25 травня здобувачі 9 класу Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей ДНЗ “Знам’янський професійний ліцей”.

Учні ознайомилися з матеріально-технічною базою ліцею, здійснили екскурсію по освітньому простору, відвідали молодіжний “ХАБу”, переглянули презентації та майстер-класи з професій кухар, кондитер, штукатур, лицювальник-плиточник, Всі заходи були дуже цікавими, змістовними та пізнавальними для учнів.

Вітаємо переможців!

Вихованці гуртків “Легка атлетика” та “Теніс” Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка 20 травня взяли участь у змаганнях з легкої атлетики обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної, середньої освіти (смт.Олександріка) та здобули перемоги:

І місце з бігу (100м) Пижов Нікіта, учень 7 класу ліцею (керівник Солдатенко В.А.);

ІІІ місце у змаганнях з бігу (1500м) Курятенко Анастасія, учениця 8-Б класу Дмитрівського ліцею (керівник Солдатенко В.А.);

ІІІ місце у естафетному бігу (4х400м) Курятенко Анастасія, Антоненко Євгенія, учениці 8-Б класу ліцею, (керівник Солдатенко В.А.), Сергєєва Дарина та Антонова Ілона, учениці 8 класу Дмитрівської філії ( керівник Шерстюк Д.О.).