Свято останнього дзвоника «З вірою в перемогу!»

Сьогодні відлунав останній дзвоник у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка. Під час святкової лінійки прозвучало багато приємних та теплих слів на адресу школи та вчителів. Учням було вручено похвальні листи та грамоти за особливі досягнення в навчанні та перемоги в різноманітних конкурсах та олімпіадах.

Хвилюючі почуття переповнювали сьогодні всіх учнів, адже ними подолано ще одну сходинку на шляху пізнання, а попереду чекають щасливі канікули.

Одинадцятикласники ж сьогодні прощалися зі школою та вчителями. Сьогодні весняний передзвін останнього дзвоника та чарівні звуки вальсу виряджали їх у самостійне доросле життя.

Вітаємо всіх зі святом!Бажаємо всім дітям та дорослим безпечних та мирних канікул, сповнених нових цікавих вражень. Бажаємо перемоги нашій Україні!

Наш заклад долучився до обласної благодійної акції «Об’єднані в центрі України». Під час заходу учні, батьки та вчителі долучилися до збору коштів. Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 20000 грн. Сьогодні кошти вже було передано відповідальним особам на придбання дронів для ЗСУ. Разом до перемоги!

Тиждень БЖ “Їдеш тихо – оминаєш лихо”

Активно та цікаво пройшов тиждень БЖ “Їдеш тихо – оминаєш лихо”. Діти повторили правила дорожнього руху, обговорили ситуації, які можуть трапитись на дорозі, створювали алгоритм дій при ДТП, пограли в командні ігри.

Екскурсія до Знам’янського професійного ліцею

В рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти та з метою популяризації робітничих професій 25 травня здобувачі 9 класу Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей ДНЗ “Знам’янський професійний ліцей”.

Учні ознайомилися з матеріально-технічною базою ліцею, здійснили екскурсію по освітньому простору, відвідали молодіжний “ХАБу”, переглянули презентації та майстер-класи з професій кухар, кондитер, штукатур, лицювальник-плиточник, Всі заходи були дуже цікавими, змістовними та пізнавальними для учнів.

Вітаємо переможців!

Вихованці гуртків “Легка атлетика” та “Теніс” Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка 20 травня взяли участь у змаганнях з легкої атлетики обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної, середньої освіти (смт.Олександріка) та здобули перемоги:

І місце з бігу (100м) Пижов Нікіта, учень 7 класу ліцею (керівник Солдатенко В.А.);

ІІІ місце у змаганнях з бігу (1500м) Курятенко Анастасія, учениця 8-Б класу Дмитрівського ліцею (керівник Солдатенко В.А.);

ІІІ місце у естафетному бігу (4х400м) Курятенко Анастасія, Антоненко Євгенія, учениці 8-Б класу ліцею, (керівник Солдатенко В.А.), Сергєєва Дарина та Антонова Ілона, учениці 8 класу Дмитрівської філії ( керівник Шерстюк Д.О.).

Вишиванка – твій генетичний код

Одягни вишиванку, Україно моя!
Йде на свято вся сім’я
В вишиванці каштан і акація, ти і я.
Одягни вишиванку, Україно моя!
Йде на свято вся сім’я!
В вишиванці каштан і акація
Ти і я.
Вишиванкове свято у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка🫶

#touristkir
#КОЦТКЕУМ
#Вишиванкаякдушанації

З Днем вишиванки!

Українська вишиванка – національна святиня! Вона є символом наших традицій та зв’язком усіх поколінь. 🇺🇦
Одягаючи вишиту сорочку сьогодні, не забуваємо дякувати нашим янголам-охоронцям, які зараз там, на фронті, оберігають наш спокій. 💙💛
Педагогічний колектив Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка вітає всіх з Днем вишиванки! Нехай це свято, ця традиція об’єднує українців по всьому світу заради нашої спільної перемоги над ворогом!

Безпечна дорога додому

З метою попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та узагальнення знань з основ безпеки дорожнього руху 17.05.2023 р. учні Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка долучилися до єдиного національного уроку “Безпечна дорога додому”🟢🟡🔴

ДЕНЬ МАТЕРІ

У найтеплішому місяці весни – травні ми святкуємо День матері, свято найдорожчої людини в світі. Це свято за своєю першоосновою пропонує вшановувати Матір у трьох іпостасях: Матір – Богородицю, Матір – Жінку, Матір – Україну. Наше життя починається з матері – найріднішої, найближчої людини. Кожне її слово, мудрі поради і добрі справи – це книга життя, з якою ми вирушаємо в дорогу.

12 травня учні 2 класу Дмитрівського ліцею імені Т. Г. Шевченка ( класний керівник Абеліт В. І.) зібрали у актовій залі найдорожчих серцю людей і провели свято ” Серце матері”. Діти говорили гарні слова матусям і бабусям, співали пісень, танцювали, розповідали гуморески, дарували подарунки.

А яке свято без конкурсів! Звичайно, вони були. Цікаві, веселі, інтерактивні. Батьки і діти із задоволенням брали в них участь. Свято вдалося! Гості і учасники залишали зал щасливими і усміхненими. Для дітей це був дебют на сцені, а у залі були присутні найдорожчі і найвдячніші глядачі.

Дуже бажаємо усім якнайшвидшої Перемоги і тоді свят буде значно більше!

Пам’ятаємо. Перемагаємо

З метою патріотичного виховання 10 травня для учнів 5-11 класів ліцею була проведена лінійка до Дня пам’яті та перемоги. Учні вшанували пам’ять всіх загиблих під час Другої світової війни та війни росії проти України.