Вчимося сортувати сміття

З метою привернення уваги учнів до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості, формування потреби у збереженні довкілля та власного здоров’я,
26 квітня для здобувачів освіти 2, 4, 5 класів ліцею проведено навчально-розважальну програму “За життя без сміття”. Під час заходу учні переглянули фрагмент відео “Переробка сміття”, виконали вправу мікрофон “Що ми можемо зробити для того щоб навколишнє середовище стало чистішим”, а також пограли у гру “Сортуємо сміття”.

Пам’ять з полиновим присмаком болю

З метою вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пам’яті жертв цієї катастрофи, учні 9 класу Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка провели тематичний захід “Пам’ять з полиновим присмаком болю” до 37-ти річчя з Дня Чорнобильської трагедії.

Трудовий десант

Сьогодні учні та всі працівники ліцею долучилися до прибирання шкільної території та тротуарних доріжок в центрі Дмитрівської ТГ. Дякуємо всім!. Разом ми зробили чистішою нашу громаду.🍀

Тиждень хімії та біології

Згідно річного плану роботи Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка та з метою розвитку творчих здібностей здобувачів освіти, у ліцеї з 17.04. по 21.04. 23 р. проводився тиждень хімії і біології під девізом «Головна твоя зброя в житті—це твій розум».

Розпочався тиждень з традиційної рубрики «А знаєте ви, що…?», під час якої діти 6-11 класів дізналися багато цікавого про живі організми та хімічні речовини.

  Протягом тижня здобувачі освіти розгадували ребуси, розшифровували  QR-коди та дізнавалися про екзотичні організми і хімічні сполуки, найактивнішими були учні молодших та середніх класів.

На ігровій навчальній платформі «Kahoot!» для учнів 7-10 класів було проведено онлайн-гру «Найрозумніший», під час якої діти не тільки перевірили свої знання з біології та хімії, а й дізналися багато нового. Переможцями стали: Безсонов Роман, Камінська Яна, Бичковська Софія, Хомовський Олександр, Заєць Анна.

Для учнів 11 класу був проведений лекторій «Зі смаком кави», під час якого здобувачі освіти поринули в історичне минуле популярного напою, дізналися багато цікавого про позитивний і негативний вплив кави на організм.

Учні, які вже мають певні знання з хімії досліджували деякі сполуки, перевіряли їхні властивості, набували практичних вмінь працювати з хімічними реактивами та обладнанням.

Для здобувачів освіти, які ще не вчили хімії, з метою зацікавити предметом,  було проведено хімічні досліди, що викликали у дітей захоплення.

До Всесвітнього дня Землі для здобувачів освіти 5-10 класів було проведено квест, метою якого було  виховувати в учнів любов, людяність, доброту, почуття патріотизму, викликати почуття відповідальності за майбутнє нашої планети, нашої  Землі, а також вміння працювати в команді.

Під час квесту діти побували на 8 станціях, на кожній із яких на них чекали учні 10-А класу із цікавими завданнями.

             Квест закінчився перемогою учнів 8-Б класу –  І місце, ІІ місце вибороли учні 10-Б класу, ІІІ місце розділили між собою 8-А і 9 класи.

Тиждень завершився підсумковою лінійкою, переможців нагороджено грамотами.

Заняття з мінної безпеки та домедичної допомоги у ЗМСТК ТСОУ

У рамках тижня знань БЖ “Помічай, узнавай, поводься безпечно!” учні старших класів Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка відвідали ЗМСТК ТСОУ. Під час зустрічі з дітьми директор закладу Володимир Колебіденко провів заняття з мінної безпеки, а також ознайомив учнів з тим як поводитися з незнайомими предметами і як уникнути небезпеки. Діти мали можливість розглянули навчальні зразки протитанкових та протипіхотних мін, артилерійських снарядів, ручних гранат, авіабомб, детонаторів та інших видів зброї.

Також учні познайомилися з Тетяною Педорук, засновницею благодійного фонду «Варгус», членкинею ДФТГ у якості парамедика. Пані Тетяна навчала дітей як правильно надавати першу домедичну допомогу, накладати турнікет на кінцівки, виміряти пульс та як діяти в екстремальних ситуаціях.

Цікаво та корисно провели час старшокласники нашого ліцею. Дякуємо всьому колективу Автошкола Знам’янського МСТК ТСОУ за гостинність та змістовні заняття.

Організатори поїздки: Горян О.В. та Куц Р.В.

Участь лідерів учнівського самоврядування у квізі “Спільна дія. Сильніша Україна”

10 квітня лідери учнівського самоврядування Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка взяли участь у тренінгу з організаційного розвитку серед учнівської та студентської молоді у форматі турніру з квізу “Спільна дія. Сильніша Україна”, який був проведений у місті Знам’янка. Дякуємо організаторам Молодіжний центр 🇺🇦КОМА🇺🇦 за корисно проведений час та нові можливості для нашої молоді📈

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

7 квітня до Всесвітнього Дня здоров’я для учнів 1-6 класів ліцею проведено виховний захід, в програмі якого був виступ медичної сестри про дотримання здорового способу життя та флешмоб ” У здоровому тілі – здоровий дух!” Учні весело та корисно провели свій вільний час.