Змагання з волейболу на підтримку ЗСУ

Учителями фізичної культури Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (Солдатенко В.А., Діденко В.А.) було організовано та проведено змагання з волейболу серед учнів 7-11 класів на підтримку ЗСУ⚽️

У другому турі змагань боротьби за перемогу перше місце здобула команда 11 класу , друге місце – команда 10-А класу, третє місце – команда 10-Б класу.

Кращими гравцями було визнано Торбаса Дениса, Юрчук Ангеліну, Аносова Дмитра, Шуригіну Діану🏆

Команди-переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами🎂

Щиро вдячні організаторам змагання та учасниками за їхню участь у спортивному житті закладу та підтримку нашим мужнім та хоробрим воїнам ЗСУ! Дякуємо нашим мужнім воїнам за можливість у цей нелегкий час дітям займатися спортом та проводити змагання.

Змагання проводилися з дотриманням правил та умов воєнного стану.

“БУДЕ ТОБІ, ВРАЖЕ, ЯК ШЕВЧЕНКО СКАЖЕ!»

9 березня 2023 року виповнюється 209 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, а 10 березня – 162 роки з дня смерті Великого Кобзаря…. Понад двісті років наш Геній Слова, Світоч Духу, Батько Українства, Велетень Вольності бореться за свободу української нації, за утвердження її у світовому загалі.
Наш Тарас Григорович мав єдину зброю – слово, тож передав її нам, своїм нащадкам, як дорогоцінний скарб… Шевченкові вірші нині – справжній «Байрактар» сьогодення!
Учні 7 класу (класний керівник Столбова В.Д.) підготували патріотичний віршований флешмоб від Котигорошка до Дня вшанування Тараса Григоровича Шевченка «КОБЗАРІВ «БАЙРАКТАР», або “БУДЕ ТОБІ, ВРАЖЕ, ЯК ШЕВЧЕНКО СКАЖЕ!»
Метою заходу було виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова, України; вшанування пам’яті видатного художника слова, патріота України – Т. Г. Шевченка; формування культури мовлення через красу й багатство рідної мови; пропагування творчості видатного українця.