Збуваються пророцтва Шевченка

9 березня в Україні вшановують Тараса Шевченка – українського поета, мислителя, живописця, громадського діяча, великого пророка.

Велике горе спіткало Україну. Вже більше року ми знову відстоюємо свої права. Права на волю, на свободу слова! Права на мир та спокій на нашій землі. Сьогодні, як і тоді, ми виборюємо право на життя…Жадібна рука братського народу знову забажала нашого знищення. Та ми вистоїмо!!! Своє відвоюємо!!!

Ніколи не вмре України і слава, і воля.

Скоро браттям українцям усміхнеться доля.

Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,

Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

У цей важливий для України день вихованці літературного та театрального гуртків згадали пророчі слова Тараса (керівник гуртка – Голопура О.О.)

Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки, здійснимо твій заповіт і донесемо вічне слово наступним поколінням!

#Поборемо!

#Інаоновленійземлі

“Шевченко — сонце України”

У кожного народу є великі люди, яких знають всі : дорослі і малі. Для українського народу такою геніальною особистістю був Тарас Шевченко .

9 березня другокласники Дмитрівського ліцею імені Т. Г. Шевченка ( класний керівник Абеліт В. І.) провели для учнів початкових класів цікавий захід “Шевченко — сонце України”. У цей день класна кімната перетворилася на маленький музей, де експонувалися портрети, книги, картини, цікаві факти , крилаті вислови, ілюстрації до творів українського генія. На заході учні більше дізналися біографічних відомостей Великого Кобзаря, цікавих фактів із його життя, провели конкурс читців поезій , співали пісні, відповідали на питання вікторини, вкотре переконалися, що Шевченко, який життя своє віддав за Україну, за те, щоб ми були вільними, гордими людьми — це слава і гордість України!

#Поборемо!

#Інаоновленійземлі

#lyceumDmitrivka