Екскурсія до Знам’янського професійного ліцею

В рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти та з метою популяризації робітничих професій 25 травня здобувачі 9 класу Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей ДНЗ “Знам’янський професійний ліцей”.

Учні ознайомилися з матеріально-технічною базою ліцею, здійснили екскурсію по освітньому простору, відвідали молодіжний “ХАБу”, переглянули презентації та майстер-класи з професій кухар, кондитер, штукатур, лицювальник-плиточник, Всі заходи були дуже цікавими, змістовними та пізнавальними для учнів.

Вітаємо переможців!

Вихованці гуртків “Легка атлетика” та “Теніс” Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка 20 травня взяли участь у змаганнях з легкої атлетики обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної, середньої освіти (смт.Олександріка) та здобули перемоги:

І місце з бігу (100м) Пижов Нікіта, учень 7 класу ліцею (керівник Солдатенко В.А.);

ІІІ місце у змаганнях з бігу (1500м) Курятенко Анастасія, учениця 8-Б класу Дмитрівського ліцею (керівник Солдатенко В.А.);

ІІІ місце у естафетному бігу (4х400м) Курятенко Анастасія, Антоненко Євгенія, учениці 8-Б класу ліцею, (керівник Солдатенко В.А.), Сергєєва Дарина та Антонова Ілона, учениці 8 класу Дмитрівської філії ( керівник Шерстюк Д.О.).

Вишиванка – твій генетичний код

Одягни вишиванку, Україно моя!
Йде на свято вся сім’я
В вишиванці каштан і акація, ти і я.
Одягни вишиванку, Україно моя!
Йде на свято вся сім’я!
В вишиванці каштан і акація
Ти і я.
Вишиванкове свято у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка🫶

#touristkir
#КОЦТКЕУМ
#Вишиванкаякдушанації

З Днем вишиванки!

Українська вишиванка – національна святиня! Вона є символом наших традицій та зв’язком усіх поколінь. 🇺🇦
Одягаючи вишиту сорочку сьогодні, не забуваємо дякувати нашим янголам-охоронцям, які зараз там, на фронті, оберігають наш спокій. 💙💛
Педагогічний колектив Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка вітає всіх з Днем вишиванки! Нехай це свято, ця традиція об’єднує українців по всьому світу заради нашої спільної перемоги над ворогом!

Безпечна дорога додому

З метою попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та узагальнення знань з основ безпеки дорожнього руху 17.05.2023 р. учні Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка долучилися до єдиного національного уроку “Безпечна дорога додому”🟢🟡🔴

ДЕНЬ МАТЕРІ

У найтеплішому місяці весни – травні ми святкуємо День матері, свято найдорожчої людини в світі. Це свято за своєю першоосновою пропонує вшановувати Матір у трьох іпостасях: Матір – Богородицю, Матір – Жінку, Матір – Україну. Наше життя починається з матері – найріднішої, найближчої людини. Кожне її слово, мудрі поради і добрі справи – це книга життя, з якою ми вирушаємо в дорогу.

12 травня учні 2 класу Дмитрівського ліцею імені Т. Г. Шевченка ( класний керівник Абеліт В. І.) зібрали у актовій залі найдорожчих серцю людей і провели свято ” Серце матері”. Діти говорили гарні слова матусям і бабусям, співали пісень, танцювали, розповідали гуморески, дарували подарунки.

А яке свято без конкурсів! Звичайно, вони були. Цікаві, веселі, інтерактивні. Батьки і діти із задоволенням брали в них участь. Свято вдалося! Гості і учасники залишали зал щасливими і усміхненими. Для дітей це був дебют на сцені, а у залі були присутні найдорожчі і найвдячніші глядачі.

Дуже бажаємо усім якнайшвидшої Перемоги і тоді свят буде значно більше!

Пам’ятаємо. Перемагаємо

З метою патріотичного виховання 10 травня для учнів 5-11 класів ліцею була проведена лінійка до Дня пам’яті та перемоги. Учні вшанували пам’ять всіх загиблих під час Другої світової війни та війни росії проти України.

Квест «Знавці трудового навчання»

       Квест (від англ. quest — пошук) — жанр інтелектуально - логічних ігор. Гра полягає в розгадуванні різноманітних загадок, пошуку відповідей на запитання, виконанні завдань. Для учнів 5-11 класів, гра відбувалася в межах шкільного приміщення. Усього 10 станцій, по завершенню квесту було підраховано кількість балів кожної команди та визначено переможців. Серед учнів старшої ланки: 1 місце - 11 клас, 2 місце - 8-А клас, 3 місце - 10-Б клас. Середня ланка: 1 місце - 5-Б клас, 2 місце - розділили за однаковою кількістю балів 6 і 7 клас, 3 місце - 5-А клас.

Тиждень трудового навчання

   Із метою формування і розвитку проектно-технологічної компетентності для реалізації творчого потенціалу учнів та їхньої соціалізації в суспільстві у Дмитрівському ліцеї імені Т. Г. Шевченка із 01 по 05 травня 2023 року був проведений тиждень трудового навчання.

     Під час відкриття тижня учні закладу стали учасниками гри «Місто Майстрів», на якій розгадували кросворди, ребуси, анаграми, прислів’я, приказки про працю. На уроках трудового навчання у  10 – А та 10 – Б класі були організовані майстер – класи по приготуванню кулінарних страв. Конкурс “Знаємо і вміємо” між учнями 8-А та 8- Б класу, перемогла дружба. Конкурс прислів’їв та приказок про працю, кращими знавцями стали учні 7, 10- А, 8-Б класу. Протягом тижня учні 5 – 11 класів виготовляли різні вироби згідно з планом тижня.

     В ході проведених заходів передбачалося виконання таких завдань: створення сприятливих умов для всебічного розвитку кожного учня, формування компетентностей творчої діяльності, саморозвитку, самоосвіти; формування в учнів практичних навичок творчої діяльності, розвиток творчого та критичного мислення;  формування культури поводження з різноманітними засобами праці;  створення умов для реалізації особистісно-орієнтованого підходу до навчання, виховання та розвитку особистості.

      Протягом  тижня була представлена виставка учнівських робіт, виготовлених на уроках трудового навчання та у позакласний час на гуртку “Оберіг”.

     Як підведення підсумків тижня трудового навчання було проведено квест «Знавці трудового навчання». Квест (від англ. quest — пошук) — жанр інтелектуально – логічних ігор. Гра полягає в розгадуванні різноманітних загадок, пошуку відповідей на запитання, виконанні завдань. Для учнів 5-11 класів, гра відбувалася в межах шкільного приміщення. Усього 10 станцій, по завершенню квесту було підраховано кількість балів кожної команди та визначено переможців. Серед учнів старшої ланки: 1 місце – 11 клас, 2 місце – 8-А клас, 3 місце – 10-Б клас. Середня ланка: 1 місце – 5-Б клас, 2 місце – розділили за однаковою кількістю балів 6 і 7 клас, 3 місце – 5-А клас. Переможці квесту були нагороджені подяками.