27 грудня учні Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка здійснили поїздку до міста Кропивницького. Учні вчилися кататися на ковзанах, відвідали кінотеатр та переглянули фільм-мюзикл “Вонка. Шоколадна фабрика”. Дуже вдало пройшов один із днів зимових канікул.

Організатори поїздки – Столбова В.Д., Куц Р.В.

У Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка відбулися новорічно-різдвяні свята🎄

Постійні тривоги не завадили нашим дітям активно брати участь у заходах, насолоджуватися святковим настроєм, радіти конкурсам та подарункам😇

Дякуємо всьому педагогічному колективу за радість, позитивні емоції та усмішки наших дітей у цей непростий час❤️

Дякуємо ЗСУ за можливість подарувати дітям незабутні щасливі моменти та віру в краще майбутнє!💙💛

Щира подяка нашому спонсору, голові ТДВ «Колос» Моцному В.К., за щедрі подарунки дітям 🎁

Відбувся перший етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді. Вітаємо переможців і їх наставників та бажаємо подальших звершень!

Брейн-ринг до тижня права

Брейн-ринг до тижня права. Команди “Інтелектуали” (11-А кл.) та “Феміда” (11-Б) змагались у таких конкурсах “Розминка”, “Юридичний марафон”, “Анаграми”, “Цифровий конкурс”, “Подорож в минуле”.

Також проведений конкурс і для вболівальників.

Команди зіграли внічию. Найкращими знавцями права стали: Грозав Діана, Юрчук Ангеліна, Василенко Дар’я, Камінська Яна.

Квест “Подорож у країну права”

14 грудня було проведено квест-гру до міжнародного дня з прав людини, під назвою “Подорож у країну права”.

Учні 9-А та 9-Б класів, активно брали участь у квесті.

Учні на станціях розв’язували приклади, збирали зі слів визначення, розгадували ребуси та кросворди з правової тематики.

Активно працювали в групах, актуалізували знання про права дітей, зв’язок прав та обов’язків.

За результатами проведеного квесту команди набрали рівну кількість балів, поділивши між собою перше місце.

Вітаємо! Бажаємо подальших спортивних досягнень!

08.12.2023 року вихованці гуртка “Легка атлетика” (керівник Солдатенко В.А.) взяли участь у Відкритому чемпіонаті ОСДЮСШОР з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2010 – 2011р.н. та здобули призові місця : Іванов Дмитро, учень 6-А класу ліцею – ІІ місце з легкоатлетичного двоборства зі штовхання ядра та метання набивного м’яча, Дорчинець Софія,учениця 6 класу Дмитрівської філії – ІІ місце з бігу 60м з бар’єрами та біг 60м та ІІІ місце зі штовхання ядра та метання набивного м’яча.

Благодійний концерт у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка

У Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка відбувся благодійний концерт до Дня ЗСУ. Цей захід був сповнений музики, танців та виразного таланту дітей, які не тільки дарували артистичні виступи, але й вкладали своє серце у благодійницьку справу.

Мета заходу була благородною та важливою — збір коштів для придбання автомобілів для Збройних Сил України. Учні, вчителі, батьки, працівники відділу освіти, Дмитрівської сільської ради об’єдналися, щоб зробити свій внесок у підтримку захисників країни.

Учні Дмитрівського ліцею виконали чутливі номери різних жанрів. Під час виконання номерів діти продемонстрували не лише свій рівень майстерності, але й передали важливе повідомлення про єдність та підтримку у цей нелегкий для країни час.

Разом нам вдалося зібрати 22679 грн. Кошти будуть передані на придбання автомобілів для наших воїнів-односельців.

Сердечна подяка усім за доброту, тепло та щедрий внесок у цей благородний захід. Ваша підтримка має величезне значення та служить прикладом того, як спільні зусилля можуть здійснити великі благородні звершення.

10 грудня – завершення акції 16 днів проти насильства

В цей день у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який був заснований 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини у 1948 році.

У рамках акції практичним психологом з учнями 2, 4 класів був проведений брейн-ринг на тему захисту прав людини.

Метою якого було розширити знання дітей про основні права та обов’язки громадян, які гарантує Основний закон України – Конституція, а також Декларація прав людини; розвивати бажання дбати про повноцінність свого життя; виховувати повагу до прав інших людей на життя, здоров’я, толерантне ставлення один до одного.

Командам була запропонована гра «Пошта казкових героїв», «Казкова правова вікторина», вправа «Заверши речення». Діти аналізували ситуації, у яких порушені права казкових героїв, пригадували назву казки та пояснювали, які права героїв порушені.

Учні дійшли висновку, що необхідно не тільки знати свої права, але й не забувати про обов’язки кожної людини.

До дітей завітав Святий Миколай

Сьогодні до учнів Дмитрівського ліцею завітав Святий Миколай разом зі своїми помічниками 😇

Діти з нетерпінням чекали цього дня, адже це свято радості, добра та дива.

Наші учні протягом року були чемними та гарно вчилися, саме тому всі отримали привітання від Миколая🍬🍭🎉

Висловлюємо щиру подяку Дмитрівській сільській раді за чудові солодкі подарунки, які зробили цей день ще радіснішим для наших дітей☺️

Щоб захиститись — треба знати

​Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров’я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних вад, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

​Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ і його кінцева стадія СНІД. СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.

​З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом, що слугує справі зміцненню організованих зусиль у боротьбі з пандемією, яка поширюється у всіх регіонах світу.

До цієї акції долучились і здобувачі освіти Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка.

Практичним психологом Ларіоновою О.М. для учнів 9-11 кл. був проведений просвітницький захід «Щоб захиститись — треба знати». Мета: дати учням елементарні знання про СНІД, основні шляхи зараження цією хворобою та заходи щодо її профілактики.

Дев’ятикласники нагадали присутнім про шляхи зараження ВІЛ-інфекцією та СНІДом, симптоми захворювання та як себе вберегти. На знак солідарності та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих учні прикріпили на груди червоні стрічки. Розповіли про те, що американський художник Франк Мур увійшов в історію як «творець червоної стрічки».

Стрічки складаються так, що нагадують перевернену букву «V» – символ перемоги.

Був вибраний червоний колір – колір крові, однієї з рідин людського тіла, в якій міститься вірус, але так само і символ «кровного братерства», і пристрасті, яка завжди рухала Муром.

Учасники заходу переглянули відео «ВІЛ та СНІД – міфи та реальність», а також взяли участь у відеовікторині «Молодь проти СНІДУ».

Лідери учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Куц Р.В. підготували та провели інформаційну зустріч на тему «День боротьби зі СНІДом» для учнів 5-11 класів.

Соціальним педагогом Діденко А.С. для учнів 5 класів було проведено заняття з елементами тренінгу”ВІЛ/СНІД. Зрозумій! Допоможи! Підтримай!”, а учні 6 класів Учні 6-А класу працювали за лепбуком “ВІЛ/СНІД”, визначали де правда, а де міф, визначили толерантність до людей з ВІЛ.