Незважаючи ні на що, новорічні святкування у ліцеї відбулися!

29.12. учні 1-4 класів разом з неймовірними героями – Леді Баг, Мігелем з мультфільму «Коко», піратом, кроликом, Святим Миколаєм та янголами грали в ігри, брали участь у конкурсах, танцювали, співали та допомагали україночці повірити в диво та в те, що омріяна перемога зовсім скоро!

На нашому святі були присутні також почесні гості. Голова ТДВ «Колос» Моцний В.К. традиційно привітав дітей зі святом солодкими подарунками та вітальними словами. Василь Кузьмович у своєму виступі наголосив на тому, що попри війну діти не мають залишатися без свята та своїми танцями, піснями та веселощами доводять, що українці – непереможна та незламна нація!

Також з прийдешніми святами дітей привітала очільниця відділу освіти, молоді та спорту Дмитрівської сільської ради Наталія Бойко. У кінці заходу діти подарували гостям янголи-обереги як символ миру.

30.12. учні 5-7 класів мали можливість побувати на новорічно-патріотичному заході, під час якого показати свої дивовижні таланти, потанцювати, заспівати пісень та взяти участь у веселих конкурсах.

Цього ж дня відбулася святкова вечірка для учнів 8-11 класів. Протягом свята Танька і Володька разом зі своїми друзями грали в ігри, кепкували, танцювали, виконували пісні та вітали всіх присутніх зі святами. Захід завершився святковою дискотекою.

Дякуємо ЗСУ за можливість подарувати дітям незабутні емоції та віру в краще майбутнє!💙💛

Екскурсія до шкільного музею

23 грудня для учнів початкових класів була проведена екскурсія до шкільного музею”Оберіг”. Екскурсовод Пожидаєва Аліна, учениця 11 класу ознайомила молодших школярів з матеріалами експозицій, які розміщені у музеї.

Засідання лідерів учнівського самоврядування

20 грудня відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування, під час якого були
розглянуті слідуючі питання: участь у обласній Новорічній та Різдвяній акціїї “Привітай Захисника України!”, підготовка до новорічного вечора та прикрашання класних кімнат і коридорів.

День Святого Миколая

Дякуючи ЗСУ Святий Миколай вчасно завітав і до наших дітей❄️

Разом з казковими героями та янголами учні 1-4 класів грали в ігри, танцювали, співали патріотичних пісень та дружно згадували символи України, аби якнайшвидше прийшла до нас омріяна перемога!💙💛 У кінці свята дітей привітав Святий Миколай, роздав подарунки та побажав мирного неба, щасливого дитинства та здійснення усіх найзаповітніших мрій. 💫

Дякуємо всім небайдужим за смачні подарунки для наших дітей.🫶

Участь у проєкті Flowers4School!

🌷Flowers4school – це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

Головна місія проєкту – це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи, а також навчити їх турбуватися про свою школу. 🏫🌸

Наш заклад також став учасником цього проєкту🥰Ми отримали цибулинки тюльпанів, крокусів, гіацинтів, нарцисів та висадили їх біля своєї школи. Через те, що квіти прийшли нещодавно, ми їх посадили в грудні 🌺(Не хвилюйтеся!😊 Ми проконсультувалися зі спеціалістами та вияснили, що це аж ніяк не вплине на квіти!).

🌷Вже чекаємо на весну, щоб поглянути на красу, посаджену власними руками.

#lyceumdmitrivka

#flowers4school

Благодійний концерт “Найвища цінність – воля!”

«Найвища цінність – воля!» – саме під таким гаслом 07.12.2022 року відбувся благодійний концерт до Дня Збройних Сил України у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка. Захід було організовано до Дня ЗСУ  з метою збору коштів на авто для захисників України, серед яких колишній учень нашого закладу Аврамчук Максим Петрович.

Діти відповідально поставилися до підготовки та проведення заходу, кожен клас отримав своє завдання та працював над ним: учні 1-6 класів виготовляли обереги, патріотичні браслети, прапорці та малюнки для гостей та наших воїнів на передову; учні старших класів під керівництвом педагогічних працівників займалися оформленням приміщення, добором музичного супроводу, підготовкою номерів.

Під час благодійного концерту учні співали патріотичні пісні, читали поезії, танцювали, грали на музичних інструментах та висловлювали щиру вдячність  захисникам, нашим янголам-охоронцям. Захід  відбувався символічно в укритті закладу як знак того, що, попри постійні обстріли та невпинні наступи ворога, ми незламні, ми сильні, нашу націю не зламати, нас не перемогти! Завдяки благодійному концерту нам вдалося зібрати 8100 грн. Незабаром гроші будуть відправлені на рахунок нашого захисника.

Сільський голова Стиркуль Н.Є., начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойко Н.О., директор ліцею Павленко О.Г. у своїх виступах підкреслили необхідність проведення подібних заходів як символ нашої підтримки ЗСУ, символ єднання поколінь і всіх українців у боротьбі за волю, за перемогу.

Захід завершився патріотичною піснею «Моя країна», слова якої відгукуються в душах кожного українця:

Моя країна не впаде на коліна,

І в моїм серці ти навіки єдина

 І не завадить нам ніхто волею напиться

Як пощастило в Україні мені народитись!

1- грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Головна мета якого — звернути увагу суспільства на цю проблему. Цей день вперше почали відзначати 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоровʼя після того, як на зустрічі міністрів охорони здоровʼя усіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.
Якщо люди знатимуть, як передається вірус, як цьому можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішні реалії життя з ВІЛ – вони зможуть за допомогою цих знань піклуватися про власне здоров’я та здоров’я інших, допомагати та підтримувати тих, хто живе з ВІЛ.
Не залишились осторонь цієї проблеми і здобувачі освіти Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка, які стали учасниками просвітницького заходу «ВІЛ/СНІД: повинен знати кожен». Учні 8-А класу разом із практичним психологом ліцею підготували різноманітні форми роботи з учнями 8-11 кл.: ознайомили з інформацією про ВІЛ/СНІД; розповіли про червону стрічку, як символ боротьби зі СНІДом; програли ситуацію, коли людина може приймати невиважені рішення, ціною яких може стати власне здоров’я та життя; переглянули соціальні відеоролики та перевірили свої знання за допомогою онлайн анкети.