Обговорення важливих питань лідерами шкільного парламенту

8 листопада 2022 року відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування Дмитрівського ліцею. Парламентарі обговорили наступні питання: допомога у проведенні тижня математики, збирання матеріалів про воїнів ЗСУ, розробка дизайну майбутніх герба та прапора нашого ліцею.

«Разом наближаємо перемогу»

«Разом наближаємо перемогу» – учнівський проєкт, розпочатий здобувачами освіти Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка ще з початку повномасштабного вторгнення росії до України.

♦️У рамках проєкту ми робили все можливе від нас, аби наші воїни відчували нашу підтримку та турботу: плели сітки, знімали мотивуючі відео, пекли печиво, збирали необхідні речі та продукти і відправляли їх на фронт, також ми сушили чай, виготовляли обереги, збирали монети, металеві банки та пластикові кришечки на переробку, малювали малюнки, а також багато іншого.

📌Наразі ми продовжуємо нашу діяльність роботою майстерні під керівництвом Тарасової Тетяни Анатоліївни. Діти під час гурткової роботи, на уроках та в позакласний час працюють над виготовленням окопних свічок та сірників, що не згорають 4 хвилини для солдат.

❗️Увага! Для роботи нашої майстерні потрібні наступні матеріали:

✔️Металеві банки з-під консервованих овочів (консервованих кукурудзи, тушкованки, кільки, кави, горошку чи згущеного молока) просимо не викидати, а приносити в школу;

✔️Вата, парафін, віск, сірники, парафінові свічки – теж необхідні для виготовлення свічок та сірників.

Висловлюємо щиру вдячність учням та учителям Іванковецької філії Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка Іванковецька філія за надані матеріали (металеві банки та віск) для нашої спільної майстерні ❤️Разом ми непереможні! 💙💛

Не будьте байдужими та долучайтесь до акцій на підтримку наших героїв, які боронять нашу державу! Україна понад усе!🇺🇦

Година пам’яті “Життєві уроки Г.С.Сковороди”


До дня 300-річчя з дня народження Г.С.Сковороди та з метою вшанування пам’яті українського філософа, письменника, педагога у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка педагогом-організатором Куц Р.В. та шкільним бібліотекарем Селяніною Н.О. для учнів 4-А та 4-Б класів було проведено годину пам’яті “Життєві уроки Г.Сковороди”. Ведучі Грозав С. та Нєізвєстна А. цікаво та змістовно донесли до учнів різні відомості про життя та творчість Г.С.Сковороди. Білотекар розповіла про збірки його творів, які знаходяться у шкільній бібліотеці. Потім учнями було переглянуто фільм про внесок видатного філософа в розвиток українськоі культури. Пам’ятаємо та пишаємося!