Разом наближаємо перемогу!

Час прозвітуватися ✔️

Протягом вересня та жовтня учні, вчителі та батьки Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка активно долучилися до акцій «Смілива монета. Відправ монети на фронт», «Пластикові кришечки, здавайтеся!», «Здай металеву банку – допоможи воїну!» в рамках шкільного проєкту «Разом наближаємо перемогу» 🇺🇦

💰Спільно ми змогли зібрати 1899 гривень на потреби ЗСУ (гроші були передані до відділення «Ощадбанку»).

🔴Також ми принесли чималу кількість пластикових кришечок, які передали на переробку в Precious plastic Ukraine, а на вилучені кошти з переробки волонтерська організація у Кропивницькому «Годуємо патріотів» зготує супи та борщі для наших воїнів.

🥫А ще ми з вами зібрали та вже віддали волонтерам металеві банки, з яких будуть виготовлені свічки для воїнів ЗСУ.

❤️Не можемо не згадати за ваші малюнки та обереги, смаколики, зв’язані власноруч шкарпетки, зібрані трави для чаїв та сушку для компотів. Воїни дуже цінують нашу допомогу та увагу, адже розуміють, що їх підтримують, їх чекають, їх люблять тут. 🏠

Дякуємо за ваші добрі серця та небайдужість!Продовжуємо спільними зусиллями наближати перемогу! Усе буде Україна!
💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛

Хелловін по-українськи або Свято гарбуза

26.10.2022 року у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка для вихованців гуртків відбулася костюмована вечірка  «Хелловін по-українськи або Свято гарбуза».

Під час свята діти розмальовували обличчя один одному, складали власні страшилки, проговорювали патріотичні скоромовки, грали у веселі ігри навколо гарбуза. Свято завершилося веселою дискотекою та чаюванням.

В здоровому тілі здоровий дух!

З 17.10 по 21.10 у закладі проходив Тиждень фізичної культури і спорту.

Протягом тижня у Дмитрівському ліцеї імені Т.Г. Шевченка було проведено безліч цікавих, пізнавальних та розважаючих заходів. З метою підвищення інтересу та залучення здобувачів освіти до систематичних занять фізичною культурою і спортом, розвитку фізичних умінь, виховання в учнів ціннісної орієнтації щодо ведення здорового способу життя, виховання спритності, сміливості, наполегливості, витримки, почуття колективізму, дружби та патріотизму проходив тиждень фізичної культури та спорту. В рамках тижня були проведені наступні заходи:

1. Активні перерви “Dance”

2. Онлайн-консультація “Правила гри в теніс”

3. Спортивний челендж “В здоровому тілі, здоровий дух”

4. Створення відеоролика “Спорт в моєму житті” (на підтримку ЗСУ)

5. Шкільні змагання з легкоатлетичного двоборств серед учнів 5-7, 8-11 класів

Вихованка гуртка “Оберіг” Грантовська Юлія стала учасницею обласного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” та зайняла 3-тє місце з роботою «Ще не вмерла України і Слава, і Воля». На конкурс було подано понад 400 заявок! Вітаємо з перемогою в цьому конкурсі! Бажаємо ніколи не стояти на місці, завжди також чудово проявляти себе і сміливо досягати в цьому житті все, що так для тебе важливо.

14 жовтня Україна відзначає Свято Покрови, День козацтва та День захисників та захисниць

Український народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю.

Сьогодні учні нашого закладу, їхні батьки та вчителі особливо шанують відважних та сильних духом Захисників та Захисниць, які зустрічають це свято на бойових позиціях, які віддають свої знання, силу та професіоналізм благородній місії захисту нашої держави.💙💛

Лідери учнівського самоврядування створили відеоролик, у якому звучать щирі слова подяки та підтримки нашим Захисникам і Захисницям.

Перемога вже близько! Вірмо! Синьо-жовту душу України боронять неймовірні ЗСУ, Національна гвардія, загони Територіальної оборони та Національної поліції, медичні працівники і ще багато захисників і захисниць… Мужньо, самовіддано, героїчно, незламно, сильно…

Зі святом вас, дорогі захисники й захисниці рідної землі!
Все буде в нас: і лад, і мир, і хліб, й до хліба на столі,
Аби лише рідна земля вам додавала життєдайну силу,
Бо ви для неї все неможливе і можливе робите й робили…
І не заради подвигів, і не для слави, і не для звитяг –
Ви за свободу України платите здоров’ям і життям…
Укрий же, свята Покровонько, захисниці головоньку!
Захисти ж, свята Україно, життя свого вірного сина!

З 2014 року українці відзначають державне свято – День захисників і захисниць України, водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського Козацтва. Вихованці театрального та літературознавчого гуртків Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка не стали осторонь і підготували віршоване звернення-подяку для наших захисників та захисниць. Дякуємо Вам, наші захисники за те, що маємо змогу відвідувати школу та навчатися!!!

Міжнародний День людей похилого віку

До Міжнародного Дня людей похилого віку Здобувачі освіти нашого навчального закладу завжди з турботою, повагою та шаною ставляться до людей похилого віку. Традиційно, учні 5-А класу з класним керівником Діденко А.С.та педагогом організатором Куц Р.В. відвідали стареньких у Будинку ветеранів з найщирішими вітаннями та смаколиками. Так, нехай їхня життєва золота осінь дарує нам усім мудрість душі, багатство життєво6о досвіду і незгасне тепло сердець.