День учителя-2022!

День вчителя – особливий день, який дарує нам можливість згадати словами вдячності тих, хто навчив нас читати, правильно тримати ручку, чітко, впевнено висловлювати думку та ніколи не боятися невдач. В цей день учні вітають своїх любих і дорогих вчителів. Свято у нашому закладі розпочалося з наради та уроків, які з хвилюванням, але відповідальністю проводили одинадцятикласники. Потім учителів було запрошено на святковий урочистий концерт.

81 річниця Бабиного Яру

29 вересня здобувачі освіти нашого ліцею разом із українською та світовою спільнотою відзначили 81 річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян. 

Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, було знищено більше 30 тисяч євреїв. Усього за роки нацистської окупації Києва (1941-1943 рр.), за різними джерелами, було знищено близько 100000 осіб.

Річниця трагедії Бабиного Яру є нагодою не тільки згадати жертви війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей. 

«Їдеш у путь – обережним будь!»

З 19.09. по 23.09.2022 року в Дмитрівському ліцеї імені Т.Г. Шевченка був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Їдеш у путь – обережним будь!». Протягом тижня в опорному навчальному закладі педагогічними працівниками було проведено ряд виховних заходів: майстер-клас з надання допомоги постраждалим внаслідок ДТП, виставка малюнків, буклетів, матеріалів з періодики з профілактики дорожньо-транспортного травматизму, інтерактивна гра «Живи цікаво і безпечно», тренінг «Будь помітним на дорозі»,  години спілкування «Їдеш у путь – обережним будь!», створення відеороликів на тему «Безпека велосипедиста», «Вимоги до велосипедистів. Правила дорожнього руху України», «Правила дорожнього руху» та ін.

Вибори до шкільного парламенту


Шкільний парламент є постійно діючим органомучнівського самоврядуванняв у нашому закладі.
22.09.2022 року відбулся вобори голів комісій шкільного парламенту дітей Дмитрівького ліцею імені Т.Г.Шевченка. Учні до цього віднеслись дуже серйозно та відповідально.
До скдаду учнівського самоврядування ввійшли творчі та активні члени шкільного парламенту,це Камінська Яна- (голова комісії з питань освіти), Бойко Дмитро (голова комісії з питань дисципліни та порядку), Лантух Юлія (голова комісії з питань культури та дозвілля), Подолях Вікторія (голова комісії з питань екології, спорту та здорового способу життя), Сидорова Марина (голова комісії з питань інформації та трудового виховання), Степанова Каріна (голова комісії з питань прав дітей).
Ми сподіваємось, що учнівське самоврядування у закладі сприятиме розвитку громадянських якостей учнів в системі демократичних взаємин на принципах самореалізації, самодіяльності та самоорганізації особистості.

Спортивна гордість закладу


Одна з кращих спортсменок Дмитрівського ліцею Наталія Черевко, учениця 11 класу стала призеркою Чемпіонату України з пішохідного туризму та виборола ІІ місце в особовому заліку серед дівчат на дистанції “ВЕЛОКРОС” Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму, посіла ІІІ місце в особистому заліку серед дівчат на дистанції “ТРІАЛ” Кубку України з велосипедного туризму та виборола ІІІ місце на дистанції “Смуга перешкод” 51-го Чемпіонату України серед юнаків з пішоходного туризму. Вітаємо спортивну призерку!

Олімпійські чемпіони

09.09.2022 року в рамках Олімпійського тижня в ліцеї відбулися спортивні змагання з легкої атлетики з бігу 30м, 60м та з стрибків у довжину. Олімпійськими чемпіонами стали: Капітула Роман, Курій Віталій, Міняйленко Олександр, Скрипник Григорій, Чучупак Регіна, Чиженко Вероніка, Лопата Уляна, Сафронова Олександра, Олефірова Анастасія, Гнитка Ангеліна, Грантовська Юлія, Руденко Антон, Губа Владислав, Пивовар Артем, Торбас Денис.

Вітаємо з Днем знань!

Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки! Вітаємо вас з Днем знань і початком нового 2022-2023 навчального року! 🍂

І хоч наше традиційне свято 1 Вересня ми зустрічаємо не на гамірному подвір’ї нашого закладу, воно не стало для нас менш урочистим та хвилюючим.

Віримо, що Україна зовсім скоро здобуде свою перемогу і ми знову відзначатимем всі свята у дружному шкільному колі!

Україна понад усе! 💙💛