Цікаві та пізнавальні канікули продовжуються!


5 липня 2022 року для учнів ОНЗ “Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів Імені Т. Г. Шевченка” відбулася інтелектуальна онлайн – гра “Найрозумніший”. В ході заходу учні тренувалися відпрацьовували звичку зосереджуватися, думати самостійно, розвивати увагу. Також тренували власну кмітливість, швидкість реагування, пам’ять, уміння узагальнювати. Найактивнішими серед учасників були: Андріїшен Андрій, Камінський Юрій, Хірса Ілля.
Також 5 серпня діти завітали на годину цікавих дослідів “Фізика навколо нас”. Спочатку діти переглянули відео “Цікаві досліди з фізики” і дали відповідь на запитання “Чому так відбувається?”. А потім усі охочі мали змогу відчути себе маленькими експериментаторами, відтворивши самостійно досліди за поданими інструкціями.
12 серпня об 11:00 відбувся онлайн-захід “Пригоди Джмелика”. До участі в заході були запрошені учні 2-5 класів. В ході зустрічі розглянули різновиди адвент-календарів, історію їх виникнення та створили власний календар із завданнями на канікули. Кожен створив свій власний календар на 19 днів (до початку нового навчального року), намалював малюнки до кожного завдання, наприклад: сфотографувати схід сонця, веселку, їжачка, потяг, фонтан, зробити селфі з морозивом та кавуном тощо.
Діти були творчі та активні, із задоволенням брали участь у створенні календаря, пропонували свої, цікаві завдання.