Продовжуємо обласну акцію «Літо-2022: разом до Перемоги!» пізнавальними цікавими заходами

22 липня вчителькою математики Бункевич О. В. було проведено математичну вікторину “У світі цікавої математики” для 5-7 класів. Учні та учениці пройшли 5 цікавих станцій, позмагались у розв’язуванні прикладів та цікавих задач з математики.

Також 22 липня для учнів початкових класів був проведений мовний турнір «Українська мова- мова калинова» (організатор – Музичок А.В.). Мета заходу : розширити знання учнів про українську мову, показати її красу та багатство; виховувати почуття любові та поваги до рідної мови ; бути патріотами своєї держави. Переможці турніру – Сайко Дар’я та Куцик Ростислав.

22.07.2022 для учнів 8-11 класів вчителем географії Поправко О.М. було проведено пізнавально-розважальну гру “Ми любимо Україну”, присвячену 31 річниці Незалежності України. Під час гри було переглянуто комп’ютерну презентацію, яка допомогла проілюструвати певні етапи становлення та процвітання нашої держави. У грі підібрано питання про цікаві факти природи та господарства України, важливі події, традиції, визначних українців. Учні поглибили знання про Україну, усвідомили себе українцями з почуттям особистої відповідальності за долю держави та українського народу. Саме зараз, у цей нелегкий час для України, потрібно проявити душевну доброту та людяність.

29.07.2022 до Дня Української Державності учителем історії Турлюн Т.І. було організовано онлайн-захід «Національні святині». Під час онлайн-зустрічі разом з вчителем учні розглянули національні святині України, які є підгрунтям нації та державності. Говорили про Софіївський собор, Аскольдову могилу, про Тараса Шевченка, про Чернігівський собор та інше.  Під час заходу говорили про важливість збереження святинь  як основи самої нації. Завершилася онлайн-зустріч цікавою тематичною вікториною.   Також у цей день учні молодших класів мали можливість взяти участь у розважально-інтелектуальній грі «Казкова вікторина», яку підготувала Губа Н.Ю.        Розпочали онлайн-зустріч із повторення правил безпеки, а саме – алгоритму дій  під час оголошення повітряної тривоги. У цікавих формах діти згадали українські народні казки, казки народів світу, твори відомих казкарів. Із великим задоволенням пройшли відео-тест, відгадували загадки, доповнювали висловлювання героїв казок, за уривком визначали назву твору, за описом – казкового героя.