Спортивні перемоги до Дня Незалежності України


26 серпня 2022 року вихованці гуртка “Легка атлетика” (керівник Солдатенко В.А.) Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка взяли участь у проведенні Відкритого чемпіонату Черкаської ОСДЮСШОР з легкої атлетики,присвяченого Дню Незалежності України. Отже, вітаємо призерів! Олефірова Анастасія виборола ІІ місце з бігу на 100метрів, 200метрів,Торбас Денис посів ІІ місце з бігу на 400метрів, Рябчук Олег – ІІ місце з бігу на 100метрів.

Небезпечні челенджі

В інтернеті щодня з’являється велика кількість челенджів. Наприклад, нещодавно активно просувався челендж у інстаграмі, у межах якого треба було додати фото свого міста в сторіс із відміткою. Також існують різноманітні інтерактивні тести, як-от «Який ти герой фільму?».

Завдання на перший погляд нічим не відрізняються від тих, що ми та наші діти робимо щодня в інтернеті. Проте поруч із цим криється небезпека, особливо під час війни.

Команда освітнього проєкту #stop_sexтинг пропонує поради щодо захисту дітей від небезпечних челенджів у інтернеті.

Важливим є розвиток навичок критичного мислення дітей і підлітків. У такий спосіб вони можуть ставити під сумнів те, що бачать у інтернеті, навіть якщо це повідомлення чи публікації друзів. Також необхідно навчити дітей критично оцінювати будь-які челенджі та ймовірний вплив на особисте життя та безпеку.

Невіддільною частиною безпеки дітей у інтернеті є зацікавленість батьків у тому, що робить дитина: в які ігри грає, які застосунки використовує, які сайти відвідує та якими челенджами цікавиться.

Дорослі повинні говорити з дітьми та підлітками про ризики в інтернеті. Тоді вони будуть проінформовані, а значить і захищені.

Завдання дорослих – навчити дітей дбати про власну безпеку та безпеку інших. Це також стосується прийняття дитиною переживань інших або оцінка контенту, який дитина планує оприлюднити.

Нагадаємо, ЮНІСЕФ запускає індивідуальні психологічні консультації для дітей і батьків.

Цікаві та пізнавальні канікули продовжуються!


5 липня 2022 року для учнів ОНЗ “Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів Імені Т. Г. Шевченка” відбулася інтелектуальна онлайн – гра “Найрозумніший”. В ході заходу учні тренувалися відпрацьовували звичку зосереджуватися, думати самостійно, розвивати увагу. Також тренували власну кмітливість, швидкість реагування, пам’ять, уміння узагальнювати. Найактивнішими серед учасників були: Андріїшен Андрій, Камінський Юрій, Хірса Ілля.
Також 5 серпня діти завітали на годину цікавих дослідів “Фізика навколо нас”. Спочатку діти переглянули відео “Цікаві досліди з фізики” і дали відповідь на запитання “Чому так відбувається?”. А потім усі охочі мали змогу відчути себе маленькими експериментаторами, відтворивши самостійно досліди за поданими інструкціями.
12 серпня об 11:00 відбувся онлайн-захід “Пригоди Джмелика”. До участі в заході були запрошені учні 2-5 класів. В ході зустрічі розглянули різновиди адвент-календарів, історію їх виникнення та створили власний календар із завданнями на канікули. Кожен створив свій власний календар на 19 днів (до початку нового навчального року), намалював малюнки до кожного завдання, наприклад: сфотографувати схід сонця, веселку, їжачка, потяг, фонтан, зробити селфі з морозивом та кавуном тощо.
Діти були творчі та активні, із задоволенням брали участь у створенні календаря, пропонували свої, цікаві завдання.

Спільними зусиллями переможемо ворога!

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну учні нашого закладу беруть участь у волонтерській діяльності. І навіть на канікулах діти разом з учителями та батьками продовжують допомагати воїнам ЗСУ:🌿 збирають, сушать, сортують трави та з них комплектують лікувальні фіточаї;🍏 сушать яблука, груші, абрикоси, малину, вишні для смачних компотів;🖌 малюють малюнки та виготовляють обереги;✉️пишуть листи підтримки нашим воїнам;🥨 печуть печиво разом зі своїми батьками; 💵 та навіть заробляють кошти для наших воїнів (про це в наступному дописі). Окрім того, діти та батьки постійно приносять засоби гігієни, ліки та різні смаколики для наших воїнів. Все зібране ми віддаємо волонтерським організаціям або самостійно відправляємо воїнам на фронт. Ми впевнені, що лише спільними зусиллями можливо подолати ворога. Навіть маленька допомога є корисною і цінною для наших воїнів.💙💛

Разом до перемоги!

11Ви та ще 10 осіб1 ShareLikeCommentShare

Продовжуємо обласну акцію «Літо-2022: разом до Перемоги!» пізнавальними цікавими заходами

22 липня вчителькою математики Бункевич О. В. було проведено математичну вікторину “У світі цікавої математики” для 5-7 класів. Учні та учениці пройшли 5 цікавих станцій, позмагались у розв’язуванні прикладів та цікавих задач з математики.

Також 22 липня для учнів початкових класів був проведений мовний турнір «Українська мова- мова калинова» (організатор – Музичок А.В.). Мета заходу : розширити знання учнів про українську мову, показати її красу та багатство; виховувати почуття любові та поваги до рідної мови ; бути патріотами своєї держави. Переможці турніру – Сайко Дар’я та Куцик Ростислав.

22.07.2022 для учнів 8-11 класів вчителем географії Поправко О.М. було проведено пізнавально-розважальну гру “Ми любимо Україну”, присвячену 31 річниці Незалежності України. Під час гри було переглянуто комп’ютерну презентацію, яка допомогла проілюструвати певні етапи становлення та процвітання нашої держави. У грі підібрано питання про цікаві факти природи та господарства України, важливі події, традиції, визначних українців. Учні поглибили знання про Україну, усвідомили себе українцями з почуттям особистої відповідальності за долю держави та українського народу. Саме зараз, у цей нелегкий час для України, потрібно проявити душевну доброту та людяність.

29.07.2022 до Дня Української Державності учителем історії Турлюн Т.І. було організовано онлайн-захід «Національні святині». Під час онлайн-зустрічі разом з вчителем учні розглянули національні святині України, які є підгрунтям нації та державності. Говорили про Софіївський собор, Аскольдову могилу, про Тараса Шевченка, про Чернігівський собор та інше.  Під час заходу говорили про важливість збереження святинь  як основи самої нації. Завершилася онлайн-зустріч цікавою тематичною вікториною.   Також у цей день учні молодших класів мали можливість взяти участь у розважально-інтелектуальній грі «Казкова вікторина», яку підготувала Губа Н.Ю.        Розпочали онлайн-зустріч із повторення правил безпеки, а саме – алгоритму дій  під час оголошення повітряної тривоги. У цікавих формах діти згадали українські народні казки, казки народів світу, твори відомих казкарів. Із великим задоволенням пройшли відео-тест, відгадували загадки, доповнювали висловлювання героїв казок, за уривком визначали назву твору, за описом – казкового героя.