Свято Івана Купала

Івана Купала – народне свято, присвячене дню літнього сонцестояння і найвищого розквіту природи.Не оминуло це свято і наших красунь. Біля водою дівчата квітчалися зеленню, плели вінки з польових квітів, а потім пускали їх по воді.А ще прикрашали стрічками обрядове дерево, відомо як «Купа́ло» («Купа́йло», «Купа́йлиця»), що уособлює рослинність у період літа й очікування від неї щедрих плодів восени.

Майстер-клас “Петриківський розпис для початківців”

08 липня 2022 року в ОНЗ відбувся онлайн майстер-клас “Петриківський розпис для початківців”.
До участі були запрошені учні 2 – 4 класів.
Під час заходу діти актуалізували знання про свято Івана Купала, поділилися своїми враженнями про особливості святкування, познайомилися з технікою петриківського розпису, вчилися зображувати базові елементи техніки на папері фарбами, спробували створити власний рослинний орнамент.
Метою заходу було поглибити знання учнів із народознавства, познайомити із особливою технікою петриківського розпису, показати, де він використовується в сучасному житті, розвивати любов до українських традицій, мистецтва, почуття прекрасного.

Тренінгове заняття «Світ твоїх емоцій»

З метою розширення інформації про емоції та почуття, формування у здобувачів освіти навичок самоконтролю та емоційної компетентності, 8 липня 2022 року практичним психологом ОНЗ Ларіоновою О.М. було проведено тренінгове заняття «Світ твоїх емоцій».

Усі бажаючі змогли не тільки збагатити свої знання з даної теми, а й пройти цікаві тести, проаналізувати ситуації та отримати поради щодо розвитку власного емоційного благополуччя.