Ми любимо Україну

22.07.2022 о 13.00 для учнів 8-11 класів було проведено пізнавально-розважальну гру “Ми любимо Україну”, присвячену 31 річниці Незалежності України. Під час гри було переглянуто комп’ютерну презентацію, яка допомогла проілюструвати певні етапи становлення та процвітання нашої держави. У грі підібрано питання про цікаві факти природи та господарства України, важливі події, традиції, визначних українців. Учні поглибили знання про Україну, усвідомили себе українцями з почуттям особистої відповідальності за долю держави та українського народу. Саме зараз, у цей нелегкий час для України, потрібно проявити душевну доброту та людяність.

Спортивні естафети “Coоl Gemes”


15 липня для учнів 5-6 класів ОНЗ були проведені педагогом -організвтором Куц Р.В. спортивні естафети “Coоl Gemеs” під девізом:”Будь розумним, активним, творчим!” Діти з великим задоволенням брали участь у естафетах з м’ячами,обручами, скакалками.

МИ – ВОЛОНТЕРИ

П’ятий місяць у нас іде війна. Багато дорослих і дітей допомагають ЗСУ наближати перемогу. Поки що ми живемо у відносно спокійному регіоні, але багато односельців несуть службу в ЗСУ, забезпечують нам можливість спати у теплих ліжках, їсти, відпочивати. 15 липня учні 2 класу разом із батькам довели, що вони є Патріотами не не словах, а у діях і справах. З дому поприносили різні смаколики, продукти, засоби гігієни, листя для фіточаїв. Дорослі пакували посилки, а діти малювали малюнки та виготовляли обереги. Усе зібране відправили за двома адресами для наших захисників.
Разом ми сила!
Усім мирного неба, перемоги та терпіння!

Урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту

В ОНЗ «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» отримали документ про освіту 20 випускників буремного 2022 року. Цьогоріч учні 11 класу не змогли дозволити собі яскравого феєричного випускног, тим не менш урочистий вечір з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту залишив приємні спогади.  До зали діти увійшли під звуки рингтону «Доброго вечора, ми з України». Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у російсько-українській війні.  Багато пролунало слів вдячності вчителям, батькам. Гості заходу Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль та начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Бойко привітали винуватців свята та побажали успіхів в усьому. Нагадали й про те, що безпосередньо на цих юних громадян нашої держави покладатиметься нелегка місія по відродженню й відбудові повоєнного часу. Дві випускниці (Мащенко Анна та Савченко Катерина) були нагороджені срібними медалями. Урочистості закінчилися прекрасним шкільним вальсом.

Свято Івана Купала

Івана Купала – народне свято, присвячене дню літнього сонцестояння і найвищого розквіту природи.Не оминуло це свято і наших красунь. Біля водою дівчата квітчалися зеленню, плели вінки з польових квітів, а потім пускали їх по воді.А ще прикрашали стрічками обрядове дерево, відомо як «Купа́ло» («Купа́йло», «Купа́йлиця»), що уособлює рослинність у період літа й очікування від неї щедрих плодів восени.

Майстер-клас “Петриківський розпис для початківців”

08 липня 2022 року в ОНЗ відбувся онлайн майстер-клас “Петриківський розпис для початківців”.
До участі були запрошені учні 2 – 4 класів.
Під час заходу діти актуалізували знання про свято Івана Купала, поділилися своїми враженнями про особливості святкування, познайомилися з технікою петриківського розпису, вчилися зображувати базові елементи техніки на папері фарбами, спробували створити власний рослинний орнамент.
Метою заходу було поглибити знання учнів із народознавства, познайомити із особливою технікою петриківського розпису, показати, де він використовується в сучасному житті, розвивати любов до українських традицій, мистецтва, почуття прекрасного.

Тренінгове заняття «Світ твоїх емоцій»

З метою розширення інформації про емоції та почуття, формування у здобувачів освіти навичок самоконтролю та емоційної компетентності, 8 липня 2022 року практичним психологом ОНЗ Ларіоновою О.М. було проведено тренінгове заняття «Світ твоїх емоцій».

Усі бажаючі змогли не тільки збагатити свої знання з даної теми, а й пройти цікаві тести, проаналізувати ситуації та отримати поради щодо розвитку власного емоційного благополуччя.

Літо-2022 триває!

01 липня для учнів ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів імені Т.Г.Шевченка» відбулася низка цікавих та пізнавальних заходів у форматі online.

Музичний керівник Базилевич Т.А. для усіх охочих провела  музично-дидактичну гру “Музичні загадки”.  Учні із зацікавленням розгадували загадки про музичні інструменти,  малювали нотний будинок, виконували ритмічні вправи. Найактивнішими були Андріїшен Андрій  (2 клас), Аріна Дончик (3клас), Ілля Дзерин  (2клас), Артем Волосячик (1 клас). Захід було завершено колективним виконанням пісні “Ой у лузі червона калина”.

Учитель молодших класів Куцик Ю.М. підготувала для дітей відкритий онлайн “Мікрофон”, в ході якого взяли участь учні 1 , 2,3, та 5 класу. Під час онлайн-заходу діти переглядали шкільні веселинки,  гуморески, а також розповідали цікаві історії зі свого життя,  декламували вірші.

Мета заходу полягала в ознайомлені  школярів із перлинами українського гумору; формування навичок художнього  читання гуморесок; виховувати почуття гумору, любов до рідного слова,  взаємоповагу; розвивати творче мислення, дотепність, кмітливість, навички доброзичливого ставлення до людей.

Під керівництвом Столбової В.Д. відбулася віртуальна екскурсія музеями України. Діти відвідали  «Музейний портал» https://museum-portal.com/ua/museums, де для перегляду запропоновано величезну кількість екскурсій музеями світу та України. Учасники заходу переглянули експозицію «Київські мурали» та «Криворівнянський літературно-меморіальний музей Івана Франка».

DISCOVER запропонував дітям   «Віртуальні тури Україною. Учасники обрали для себе тур Закарпатською областю, відвідали там озеро Синевир, водоспад Шипіт, гору Говерлу та Хустський замок.

За допомогою сайту Малої академії наук за посиланням  https://www.facebook.com/watch/sciencemuseum.com.ua/2754654641531372/ здобувачі освіти перенеслися до експозицій Музею науки, побували на виставці «Людина».

Завершили подорож віртуальним туром музеями під відкритим небом https://museums.authenticukraine.com.ua/ua/. Обрали для себе історичний музей «Запорізька Січ». Після екскурсії переглянули на YouTube виступ кінного театру даного музею.

Дітей вразило побачене та почуте, вони зробили висновок, що подорожі Україною дають їм можливість більше пізнавати Батьківщину, а значить більше любити її та бути справжніми патріотами.